Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Bauke zoekt vrijwilligers voor BM tocht

13 juli 2015    Zuidhorn-nieuws - Sport
Lunchpakket en een mooie herinnering voor iedere vrijwilliger
Mollema mt

Om te zorgen dat de derde editie van de Bauke Mollema Tocht weer een groot succes wordt is organisator Le Champion op zoek naar aan aantal vrijwilligers. Het gaat om werkzaamheden op zaterdag 8 en zondag 9 augustus in Groningen.

Om het evenement goed te laten verlopen, zijn er veel vrijwilligers nodig. Van het uitdelen van stuurbordjes en bidons, het bemannen van een verzorgingspost tot aan het uitpijlen van de routes. Als vrijwilliger zorg je voor een optimale beleving voor de deelnemende fietsers. Start en finish van het evenement zijn bij Sportcentrum Kardinge in Groningen.

Vereniging

Wie lid is van een sportvereniging, kan zijn of haar sportvrienden optrommelen en de clubkas spekken. Wanneer er tien of meer vrijwilligers vanuit de vereniging meehelpen in het Bauke Mollema Team, wordt daarvoor een vergoeding rechtstreeks in de clubkas van de vereniging gestort.

Iedere vrijwilliger krijgt tijdens het evenement een lunchpakket en een mooie herinnering. Ook is een gezamenlijke taak met een collega, vriend of vriendin mogelijk. Aanmelden kan via vrijwilligers@lechampion.nl of 072-5338136.

De deelnemers aan de Bauke Mollema Tocht kunnen kiezen uit 3 afstanden; 65, 110 en 165 km door Groningen en een stukje Friesland.

Voor meer informatie: http://www.baukemollematocht.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →
Evert van der weit, kampioen jur jansonius en ruben talen

Jur Jansonius clubkampioen Talero

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week clubkampioenschappen van de jeugd
Lees verder →
Kinderfietsroute

Ga op fietsavontuur met je klein kinderen!

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen lekker fietsen en veel ervaring opdoen? Dat is niet alleen superleuk, maar ook nog eens goed voor de verkeersveiligheid voor je kleinkind én voor jezelf.
Lees verder →
Regenboog

Provincie stimuleert inclusieve samenleving met nieuwe subsidie

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichtingen, verenigingen en gemeenten in de provincie Groningen kunnen de nieuwe subsidie aanvragen.
Lees verder →
Driewielfiets senior groningen bereikbaar - stella dekker fotografie  (7)

Gratis een elektrische driewielfiets uitproberen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Inwoners van de provincie Groningen kunnen vanaf maandag 7 juli een week lang gratis een elektrische driewielfiets uitproberen.
Lees verder →
Voederhaag koeien

De provincie helpt de Groningse landbouw te verduurzamen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Een fikse korting op bomen, heggen, kruidenrijke grasmengsels voor melkveehouders en klavermengsels voor akkerbouwers
Lees verder →