Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Bauke Mollema begint aan Tirreno Adriatico

6 maart 2016    Zuidhorn-nieuws - Sport
Moet basis gelegd worden voor klassiekerseizoen
Mollema trek

Bauke Mollema begint woensdag aan de Italiaanse voorbereidingskoers Tirreno - Adriatico. De wedstrijd waarin hij vorig jaar tweede werd achter Nairo Quintana. In de Tirreno moet de basis gelegd worden voor het klassiekerseizoen.
 


Mollema eindigde drie weken geleden al als derde in het algemeen klassement van de Ruta del Sol, waarbij in de slotetappe al snoeihard gereden werd. De klimmer die tegenwoordig in Monaco woont, liet daar al hele goeie waardes zien. Bijna vergelijkbaar met het niveau van vorig jaar in de Tour de France. Vorig jaar presteerde Mollema voor zijn doen heel matig in de klassiekers. Een negentiende plaats in de Waalse Pijl was het beste resultaat. Mede door een valpartij in de Ronde van het Baskenland in de aanloop er naartoe was die voorbereiding nooit ideaal. Dat moet dit jaar anders. Dus reken maar dat Mollema deze week volop gaat meestrijden met Vicenzo Nibali, Tejay van Garderen, Alejandro Valverde en Joaquin Rodriquez.

GIC

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Fietsclub 2019

Nog meer Groningers op de fiets: subsidieregeling verlengd

13 februari 2025    Zuidhorn-nieuws
dit jaar € 70.000 beschikbaar vanuit de regeling 'Fietscommunity Groningen'
Lees verder →
Groente fruit

Westerkwartier zet met Voedselvisie in op gezonder, duurzamer en lokaal voedsel

13 februari 2025    Zuidhorn-nieuws
De gemeente wil ideeën hierover steunen met een financiële bijdrage.
Lees verder →
Milieuboer sneeuw

Sneeuw is Milieuboer te veel

12 februari 2025    Zuidhorn-nieuws
Volgende week weer een kans
Lees verder →
Brandweer-1

Man uit Westerkwartier aangehouden voor brandstichting in Hotel in Groningen

12 februari 2025    Zuidhorn-nieuws
Brandstichting lijkt te worden bevestigd door camerabeelden
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke vervolgt seizoen in Frankrijk

12 februari 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Bauke naar Tour de la Provence. Een driedaagse etappekoers van Marseille naar Arles over ruim 525 kilometer.
Lees verder →
U bocht

‘U-bocht’ voor fietsers tussen Stad en Zuidhorn weer terug

12 februari 2025    Zuidhorn-nieuws
"maar waarom kan dan het wegdek niet een beetje beter worden gemaakt? Het is heel vervelend fietsen, vooral met smalle banden!" aldus een gebruiker
Lees verder →