Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Adidas nieuwe kledingleverancier van vv Zuidhorn

16 augustus 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Adidas heeft nog niet eerder op deze manier met amateurverenigingen samengewerkt.
Kapma kleding masita

ZUIDHORN Met gepaste trots maakt vv Zuidhorn bekend de eerste amateurvoetbalvereniging van Nederland te zijn die volledig overstapt naar Adidas als kledingleverancier voor alle teams. Dit mag met recht een verrassing worden genoemd, aangezien Adidas nog niet eerder op deze manier met amateurverenigingen heeft samengewerkt. Afgelopen week werd de overeenkomst met Adidas getekend voor de duur van maar liefst zes jaar.

Na het faillissement van Masita moest vv Zuidhorn naarstig op zoek naar een nieuwe kledingleverancier. Er werd met meerdere partijen contact gezocht en gesproken door het bestuur, sponsor- en kledingcommissie van vv Zuidhorn. “Adidas staat voor kwaliteit en heeft een fantastische uitstraling”, aldus Henk Lania van de kledingcommissie. “Ook zal er een professionele webshop voor alle leden beschikbaar zijn, waar met korting een keuze kan worden gemaakt uit verschillende Adidas-artikelen, zoals: T-shirts, ondershirts, trainingspakken, hoodies, etc. Uiteraard met logo van de club en eventueel met initialen.”

Bert Broekhuis, die als lid van het bestuur nauw betrokken was bij de gesprekken over het contact met Adidas vertelt desgevraagd: “De duur van de overeenkomst voor zes jaar geeft rust en duidelijkheid voor de club. Een tenue wordt drie jaar gebruikt en dan vervangen, we weten nu dat we ons de komende jaren geen zorgen meer hoeven te maken. Bijna alle tenues waren reeds toe aan vervanging en daarom zullen vanaf het nieuwe seizoen alle teams in het nieuw gestoken worden.” “Dat is nog best een grote klus”, vult Dennis van Raffe aan, die samen met Erik Kapma, Dirk-Jan Vellinga en de eerder genoemde Lania de kledingcommissie vormt. “Alle maten en aantallen van de meer dan 40 teams moeten doorgegeven worden, inclusief de sponsornamen. Maar het gaat lukken en Adidas kan als professionele leverancier snel leveren.”

Ambassadeur KiKa
Vv Zuidhorn draagt KiKa een warm hart toe. Van dichtbij maakte de club mee dat een dochter van een vrijwilliger plotseling te maken kreeg met leukemie. De behandeling slaat goed aan en de vooruitzichten zijn positief. Desalniettemin een spannende periode voor alle direct betrokkenen. KiKa zet zich in om kinderen met kanker beter te maken en daar is geld voor nodig t.a.v. onderzoek en behandeling. Vv Zuidhorn heeft daarom besloten om alle tenues voor drie jaar met het logo van KiKa te voorzien, om zodoende aandacht te blijven vragen voor dit goede doel

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

parkeren overtuinen

Gratis parkeren in Zuidhorn maar niet op het plein

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Nieuw ingericht plein vrijplaats voor foutparkeerders ( en die betalen de prijs )
Lees verder →
Wethouder be schollema

Taalpunt: hét spreekuur voor alles over lezen, schrijven, rekenen en digitale vaardigheden

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
een plek waar volwassenen uit de gemeente Westerkwartier terecht kunnen
Lees verder →
Bomenplanten overtuinen3

Flinke bomen op Overtuinen: Zin in het voorjaar

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ook elders in het centrum veel ruimte voor groen
Lees verder →
Wethouder be schollema

Gemeente Westerkwartier geeft groen licht voor ontwikkeling Campus Rodenburg in Leek

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Belangrijke investering voor Leek-Tolbert
Lees verder →
Ondertekening grijpskerk

Hoogste punt bereikt bij nieuwbouw Lauwers College Grijpskerk

28 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De oplevering van het nieuwe schoolgebouw staat gepland voor later dit jaar.
Lees verder →