Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Aanmelden Innovatieprijs 2017

14 augustus 2017    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Ben of ken je een innovatieve ondernemer? Meld je aan!
Innovatieprijs

In november 2017 reikt de gemeente Zuidhorn voor de eerste keer de Innovatieprijs uit aan de meest innovatieve ondernemer van de gemeente (die onder andere uitblinkt in technologische innovatie, toekomstgericht ondernemen en maatschappelijke betrokkenheid). Kandidaten kunnen zichzelf en elkaar vanaf nu tot 20 september aanmelden voor de Innovatieprijs, waarna de selectiecommissie en de jury aan de slag gaan om de uiteindelijke winnaar aan te wijzen.

Meld je aan
De Innovatieprijs is gericht op alle ondernemers in de gemeente Zuidhorn, van groot tot klein, uit de industrie en de horeca, uit de agrarische en de toeristische sector en uit het midden- en kleinbedrijf. Wij nodigen innovatieve ondernemers graag uit om zich aan te melden. U kunt zich als ondernemer zelf aanmelden, maar ook andere ondernemers kunnen voorgedragen worden. Na de aanmelding nemen wij contact met u op om deze compleet te maken. Naast roem, kunt u een mooie prijs winnen. De winnaar wordt tijdens een feestelijk evenement van de gemeente in november, gehuldigd!

Achtergrond
De gemeente Zuidhorn ziet kenniseconomie en innovatie als een van de speerpunten in het beleid en wil dit uitdragen. Met de Innovatieprijs wil de gemeente de ondernemers aanmoedigen, inspireren en huldigen voor wat zij doen op innovatief gebied.

Meer informatie
Neem hiervoor contact op met Louwina Platteel of Dick Oudman (med. kenniseconomie & innovatie) via l.platteel@zuidhorn.nl of d.oudman@zuidhorn.nl of (0594) 50 88 88.

https://www.zuidhorn.nl

De innovatieprijs is onderdeel van Living Lab Zuidhorn

Het Living Lab Zuidhorn is een fysieke omgeving rondom het gemeentehuis. Hier kunnen de 5 O’s (Ondernemers, Onderwijs, Omgeving, Onderzoek en Overheid) elkaar ontmoeten en elkaar binnen projecten en processen uitdagen op het gebied van kenniseconomie en innovatie. Verschillende projecten zijn al op deze wijze ingericht. Enkele voorbeelden hiervan zijn de Innovatieboerderij (http://www.innovatieboerderij.nl), Internet Of Things en het Huis van de Toekomst. De gemeente heeft een jaarplan opgesteld om het Living Lab Zuidhorn en projecten en initiatieven op het gebied van kenniseconomie en innovatie verder in te vullen en te concretiseren.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Vis karavaan (15)

ZomerVISkaravaan ook dit jaar weer in Briltil

18 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
wegens succesvolle eerste editie. Heb jij kinderen tussen de 8 en 14 jaar of val je zelf in deze leeftijdscategorie?
Lees verder →
Sponsorloop dierenweide

Loopgroep Zuidhorn rent 2395,50 bij elkaar voor Dierenweide

18 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
er komt nog meer bij want er werd ook contant geld gegeven en QR codes waarmee gesponsord kon worden.
Lees verder →
Harry van lier krijgt lintje

Koninklijke onderscheiding voor Harry Van Lier

17 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
De uitreiking vond plaats in Niehove, na de presentatie van de CD ‘Jazzfanfare plays Harry van Lier
Lees verder →
Regionalefondsenevent maschaelzinga

Regionale fondsen bieden waardevolle kansen

17 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Hulp aan ondernemers met risicofinanciering, advies, netwerk en expertise.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over nieuw bestemmingsplan Buitengebied, Inwoners aan Zet & Kamers met Aandacht

17 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 17 juni 2025
Lees verder →
Zonnepanelen zonnepark

Inspreken bij raadsoverleg zonnepark Noordhorn

16 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Op donderdag 19 juni praat de gemeenteraad over het plan voor een zonnepark bij Noordhorn.
Lees verder →