Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

36 jaar lang van Noordhorn naar Groningen op de fiets

19 juni 2015    Zuidhorn-nieuws
5 keer de aarde rond.
Wim-pot

Wim Pot (64) uit Noordhorn werd donderdag compleet verrast door zijn familie. De uit oorsprong afkomstige Hoogevener begon donderdag aan zijn allerlaatste rit naar zijn werkgever het hoofdkantoor van het UWV te Groningen.

Ruim 36 jaar stapte Pot nagenoeg elke morgen rond 5.45 uur op zijn fiets bij weer en wint, sneeuw, regen en of  ijzel, het deerde hem niets, en legde hij het traject Noordhorn Groningen af. Slechts twee dagen heeft hij de rit per auto naar zijn werkgever afgelegd. In totaal heeft Wim Pot in 36 jaar 204.000 kilometer afgelegd. Dit komt neer op 5 keer de aarde rond.

Lievelingsauto
Een geweldige prestatie vonden zijn familie en collega’s. Daarom werd hij de allerlaatste werkdag met zijn lievelingsauto, een BMW cabrio M3 van huis opgehaald. Hij mocht, na nog wat rondgereden te hebben in de omgeving, achter het stuur zitten van deze cabrio. 'Even werd een volwassen man weer kind' en werd hij onder luidt applaus van zijn collega UWV-ers onthaald op het hoofdkantoor nabij het NS station in Groningen.

Hoogeveensche Courant

  • Wim-pot-familie
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Varen-bootje-matsloot

Rondje Zummer kiest het ruime sop en vaart Westerkwartier binnen

28 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Vanaf 18 augustus doet verslaggeversduo Maartje Ettema en Niiwino Geertsema, Schaphalsterzijl, Ezinge en Aduarderzijl en Garnwerd aan
Lees verder →
Opgraving tussen de gasten (3)

Vondsten uit ijzertijd in Zuidhorn

25 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
vrijdag 1 augustus open dag bij de archeologische opgraving ‘Tussen de Gasten´
Lees verder →
Politieauto

Verdacht persoon snuffelt rond in tuinen in Zuidhorn

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
“Maakt er een rommeltje van”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Vervolg gesprekken huisvesting statushouders & korting op regenton

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 29 juli 2025
Lees verder →
Apple-watch-bandjes

Stijlvol en functioneel: bandjes voor je Apple Watch 9

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hey daar! Heb je net een gloednieuwe smartwatch aangeschaft?
Lees verder →
Jonge vrouw

Zo kies je de juiste pasvorm voor jouw lichaamstype

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Je kent het vast wel: het moment waarop je iets aantrekt en denkt: dit klopt niet. Het ligt niet aan jou, maar aan de pasvorm van je item.
Lees verder →