Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

17-04-08 Wegstremmingen in Aduard, Grijpskerk en N

17 april 2008    Zuidhorn-nieuws
Op woensdag 30 april 2008 wordt er een aubade gehouden op het Kaakheem te Aduard. Uit het oogpunt van verkeersveiligheid hebben burgemeester en wethouders op 7 april 2008 besloten om de Hofstraat

Op woensdag 30 april 2008 wordt er een aubade gehouden op het Kaakheem te Aduard. Uit het oogpunt van verkeersveiligheid hebben burgemeester en wethouders op 7 april 2008 besloten om de Hofstraat en het Kaakheem tussen de aansluiting op de Burg. Seinenstraat af te sluiten voor alle verkeer. Deze verkeersmaatregel is alleen geldig op 30 april 2008 van 08.45 uur tot 10.00 uur, of zoveel langer of korter als wenselijk is.

Op woensdag 30 april 2008 wordt er een markt gehouden in de Herestraat te Grijpskerk. Uit het oogpunt van verkeersveiligheid hebben burgemeester en wethouders op 11 april 2008 besloten om de Herestraat af te sluiten voor alle verkeer. Deze verkeersmaatregel is alleen geldig op 30 april 2008 van 09.00 uur tot 13.00 uur, of zoveel langer of korter als wenselijk is.

Op zaterdag 10 mei 2008 wordt er een braderie gehouden op een deel van de Langestraat te Noordhorn. Tevens vindt een oldtimershow plaats nabij de keerlus voor de bus aan de Langestraat. Uit het oogpunt van verkeersveiligheid hebben burgemeester en wethouders op 7 april 2008 besloten om de Langestraat tussen de N355 en de Noorderweg af te sluiten voor alle verkeer. Daarnaast is besloten om een eenzijdig stopverbod in te stellen voor een deel van de Noorderweg en een deel van de Langestraat. Deze verkeersmaatregel is alleen geldig op 10 mei 2008 van 07.00 uur tot 18.00 uur, of zoveel langer of korter als wenselijk is.

Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen een termijn van 6 weken na datum van verzending van deze besluiten aan de aanvragers een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het bevoegd bestuursorgaan.

Voor informatie kunt u terecht bij de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, telefoonnummer (0594-)508887.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →