Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

ZZP Zomerborrel met workshop onder de perenbomen

18 juli 2018    Zuidhorn-nieuws
Bij en door Roos
Zzp borrel (1)

Een twintigtal belangstellenden waren afgekomen op de ZZP Zomerborrel. Deze Meet up werd op initiatief van de gemeente gehouden Bij Roos in Zuidhorn. In de tuin van het statige pand aan de Klinckemalaan ontmoetten zzp’ers elkaar in een ongedwongen sfeer.

Tijdens een vorige Meet up, ook Bij Roos » Lees daarover werd een dergelijke borrel voorgesteld als een manier om elkaar beter te leren kennen en ervaringen uit te wisselen.

Roos en Ronny namen deze eerste keer de organisatie van de borrel op zich en hadden gezorgd voor verfrissende drankjes, lekkere hapjes en soep. De gemeente was zo vriendelijk om de kosten op zich te nemen.

Ronny verzorgde een workshop waarbij de kracht van beeld centraal stond. Middels steekwoorden werd gevraagd een boodschap in een tekening te vertalen.

Er blijkt duidelijk een behoefte te bestaan om elkaar te ontmoeten, om elkaar te vinden lijkt nog lastig. De gemeente speelt hierin een actieve rol.  Naast het ontmoeten wordt door zzp’ers ook gezegd dat er behoefte is aan sparren. Ook persoonlijke ontwikkeling wordt genoemd.

 

In het kader van Let's Gro is er 1 november wederom een programma. Blijf op de hoogte en meld je aan voor de Meet Ups via www.meetup.com/nl-NL/Zuidhorn-onderneemt/

 

Living Lab
Het Living Lab Zuidhorn is een fysieke omgeving rondom het gemeentehuis. Hier kunnen de 5 O’s (Ondernemers, Onderwijs, Omgeving, Onderzoek en Overheid) elkaar ontmoeten en elkaar binnen projecten en processen uitdagen op het gebied van kenniseconomie en innovatie.  Wethouder Fred Stol, verantwoordelijk voor kenniseconomie en innovatie: “De Meetups in het Living Lab dragen bij aan het stimuleren van de lokale economie door nieuwe kennis beschikbaar en toepasbaar te maken voor de lokale ondernemers.”

  • Zzp borrel (2)
  • Zzp borrel (3)
  • Zzp borrel (4)
  • Zzp borrel (5)
  • Zzp borrel (6)
  • Zzp borrel (7)
  • Zzp borrel (8)
  • Zzp borrel (9)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schaatsen op straat (1)

Schaatsen op straat in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Code rood zorgt voor ijspret
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema stopt na 20 (!) seizoenen als wielerprof

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
'Nog een jaar, one last dance.'
Lees verder →
Etruskische voorwerpen in museum wierdenland-1

Prikkelarme openstelling Gronings Licht in Museum Wierdenland Vrijdag 27 februari 10.00-12.30 uur

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Vrijdag 27 februari 2026 10.00-12.30 uur
Lees verder →
Kunst op straat

‘Kunst op Stroat’ : Spoorbrugmonument in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Archiefstruiner Bas van der Heide over alles wat met geschiedenis en kunst te maken heeft
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, aanslag gemeentelijke heffingen en Landschapsbiografie Westerkwartier

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 3 februari
Lees verder →
Politieauto

Nepagenten actief in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
inwoner aan de Cappelastraat te Zuidhorn gebeld dat een agent haar pinpas en waardevolle spullen kwam ophalen.
Lees verder →