Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

’Zwembad van het jaar 2012’ komt in Zuidhorn!

29 november 2012    Zuidhorn-nieuws
Hans Pantjes mede ondernemer Michel Vaatstra van ZwemCentrum Kollum openen begin 2013 ZwemCentrum Zuidhorn
Zwemcentrumzuidhornlogo

ZwemCentrum Kollum is door de Nederlanders verkozen tot Zwembad van het jaar 2012. Daarmee mag het ZwemCentrum zich een jaar lang beste van Nederland noemen. De gouden Award van de Zwembad van het jaar verkiezing 2012 werd woensdag 28 november  uitgereikt aan Michel Vaatstra  tijdens de Recreatie Vakbeurs in Gorinchem. De 2e en 3e plaats gingen naar De Wel in Nieuwkoop en zwembad Tijenraam te Raalte.                                                                                                             

De benoeming tot zwembad van het jaar  is een kroon op de inzet van al onze medewerkers zegt mede ondernemer Michel Vaatstra. Echt fantastisch dat we deze titel uitgereikt krijgen in het jaar dat we ons concept verder uitbouwen. Begin 2013 neemt ZwemCentrum Zuidhorn het nieuwe in aanbouwende  ZwemCentrum in gebruik.  We hopen dat het publiek in Zuidhorn straks net zo enthousiast is als men dat in Kollum en omstreken is. Met een modern lesconcept en individuele aandacht voor elke leerling wordt onderscheid gemaakt ten opzichte van de klassieke methodes.

Elk zwembad is uniek
Elke zwembad is uniek. Maar wat maakt een zwembad nou het Zwembad van het jaar? Is dat de prijs/kwaliteit verhouding, de gezelligheid, de klantvriendelijkheid, de gastvrijheid voor verenigingen of de hygiëne? Iedereen is in de gelegenheid gesteld om op zijn of haar favoriete zwembad te stemmen. Zowel het publiek als de vakjury bepalen welke zwembaden in de prijzen vallen.

Juist in tijden van bezuinigingen, waarbij gemeentes overwegen moeten om hun zwembad te sluiten omdat er elk jaar geld bij moet, is de opzet van ZwemConcept uniek. Door onze aanpak wordt de kwaliteit en de efficiency van het bad verhoogt. Hierdoor ontstaat een gezondere kosten-baten situatie. Gemeentes willen graag voldoen aan de verantwoordelijkheid van het bieden van zwemonderwijs maar af van de zorgen van financiële tegenvallers. Hiervoor bieden wij de perfecte oplossing, ZwemCentrum Kollum is een schoolvoorbeeld waar dit is gelukt.
Dat dit meerdere gemeentes aanspreekt blijkt wel uit de groei die de ondernemers meemaken. Maar laat Hans Pantjes meteen weten ‘we worden groter maar willen tegelijk klein blijven’. Wat ik daarmee bedoel is dat we niet de fout willen maken dat de individuele aandacht op de achtergrond gaat raken. Daarom investeren we continu in goede medewerkers die ons concept met hart en ziel kunnen uitdragen.

Bouw zwembad in Zuidhorn in volle gang
De bouw van ZwemCentrum Zuidhorn is inmiddels gestart. Nadat in december 2011 de overeenkomst met de gemeente is ondertekend, is een projectteam samengesteld om de bouw te coördineren. De plannen verlopen nog volgens schema. Begin 2013 zal het nieuwe bad geopend worden.

» neem alvast een kijkje op de website

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →
Woonplannen

Bewonersavonden derde fase woonplannen van start

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In totaal komen er nog zes nieuwe woonplannen voor 24 dorpen
Lees verder →
Kabelgoottegels

Gemeente Westerkwartier start pilot met kabelgoottegels voor laden elektrische auto’s

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Met kabelgoottegels kan een laadkabel veilig in de stoep worden weggewerkt.
Lees verder →