Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zunobri wordt 1e helft van de mat gespeeld

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een wanvertoning van een eerste helft. Een tweede helft om de veerkracht van Zunobri te laten zien. Een derde helft om toch weer als een team samen te zijn.
Zunobri

ZUIDHORN – Na de verloren bekerwedstrijd van afgelopen woensdag tegen Pallas, 11-26, is het Vitesse die op bezoek komt. Vitesse beleeft een goede start van het seizoen met twee gewonnen wedstrijden, waar Zunobri nog op nul punten staat. Ook vandaag zal blijken dat Zunobri nog steeds moet wachten op de punten.

Al twee keer eerder moesten de spelers van Zunobri een hoop doelpunten incasseren van Vitesse. Tijdens het zaalseizoen 22/23 wist Vitesse maarliefst 30 keer te scoren in beide wedstrijden. Waar Zunobri bleef hangen bij 12. Het scorend vermogen blijft de bottleneck bij Zunobri. Ook vandaag.

Slechts twee doelpunten. In 30 minuten. Stefan Steenbergen weet na een fraaie pass van Simone Veenstra van dichtbij te scoren. Manon Brander weet laat in de eerste helft de tweede te maken van afstand. Aan de andere kant weet Vitesse negen keer te scoren.

Reden tot paniek. Scoren lukt niet. De bal rond passen gaat voor geen meter. Er wordt veel gemopperd. Zunobri staat vandaag tegen Vitesse en zichzelf te spelen. Bij een stand van 2-9 is er dan een moment rust. Tijd om even af te koelen. Zoeken naar oplossingen om na de tweede helft elkaar weer aan te durven kijken. Coach Willem Pera besluit dan ook om Fred en Alie Pera in het veld te brengen.

Toch blijft de negatieve sfeer hangen binnen het team. Een loodzware tweede helft staat voor de boeg. Vitesse houdt zeker niet in en korfbalt vrolijk verder. Het staat 2-14 als Fred weet te scoren. Later weet hij ook het vierde doelpunt voor Zunobri te maken. Steeds verder richting het einde weet Zunobri de negativiteit van zich af te schudden. Het zijn Alie en Simone die een lach terugbrengen op de gezichten van de supporters en de spelers. Na 60 minuten fluit scheidsrechter J. De Boer af bij een stand van 6-23.

Een wanvertoning van een eerste helft. Een tweede helft om de veerkracht van Zunobri te laten zien. Een derde helft om toch weer als een team samen te zijn.  

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Elena vakwedstrijd (4)

Elena uit Zuidhorn hoort nu al bij de landelijke top 8 van mbo-interieurstudenten

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Finale vak wedstrijd interieuradviseurs op 19 en 20 maart 2026 in de Brabanthallen
Lees verder →
Fietshelling (2)

Steigerbouwers plaatsen hellingbanen brug Zuid,- Noordhorn

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is het werk in twee dagen is afgerond.
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke op weg naar laatste seizoen als profwielrenner

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Eerste week van februari in de Ronde van Valencia
Lees verder →
Tim venekamp sgp

SGP presenteert Tim Venekamp uit Niehove als lijsttrekker in het Westerkwartier

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Jonge ondernemer aan het roer bij eerste deelname SGP aan lokale verkiezingen
Lees verder →
Geheugenspel droomtocht visvliet

Niet vergeten: Stemmen op geheugenspel Visvliet

12 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Eise Eisinga Droomtocht Visvliet dingt mee aan Kern met Pit prijsvraag
Lees verder →
Brug noordhorn open winter

Bouw hellingbanen fietsers Noordhorn begint volgende week

09 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Brug lager: gebruik van de hellingbanen eenvoudiger
Lees verder →