Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zunobri moet terug naar de tekentafel

3 oktober 2022    Zuidhorn-nieuws - Sport
9-23 tegen, de scheids fluit af en de 60 minuten zijn overleefd. Een wedstrijd om jezelf achter de oren te krabben
Zunobristadskanaal

ZUIDHORN – Een regenachtige zaterdag. Alle jeugdteams kwamen kleddernat uit de wedstrijden. Voor het A-team moest het veld zelfs watervrij gemaakt worden. Gedurende de dag stonden er ook nog verscheidene vrijwilligers op het Kom in Zuidhorn evenement de club te promoten. Gelukkig stond de wedstrijd van Zunobri 1 – Stadskanaal ‘74 1 ingepland om 17.30u. Beide teams zijn droog uit de wedstrijd gekomen.

Voorafgaand aan de wedstrijd was al duidelijk voor de ploeg uit Zuidhorn dat punten pakken een ontzettend moeilijke opgave zou worden. Stadskanaal is van het kaliber Pallas ’08, beide ploegen zijn nog ongeslagen, scoren gemakkelijk en zijn de favoriet voor het kampioenschap.

En inderdaad, Stadskanaal komt 0-4 voor, voordat het eerste doelpunt aan de kant van Zunobri valt. Manon Brander benut een strafworp. Tjeerd de Jong is goed voor het tweede doelpunt, wederom een strafworp voor de 2-5. De 3-6 komt van Simone, deze keer van verder dan 2.5 meter.

Stadskanaal was en bleef de sterkere ploeg tijdens de eerste helft. Met een aantal fraaie doelpunten breiden zij de voorsprong uit tot 3-10. De spelers van Zunobri worden zoek gespeeld en het lijkt nu een kwestie van de minuten aftellen tot het eindsignaal. Stefan Steenbergen doet nog iets terug voor de 4-10. Om met een 4-13 stand de kleedkamers op te zoeken.

Net als tegen Pallas zou de tweede helft bedoeld zijn om verbetering te laten zien, een sterkere tweede helft, om nog met een goed gevoel van het veld te stappen. De eerste minuten was het wederom Stadskanaal die de overhand had.

Stadskanaal blijft maar scoren en scoren. Het staat 4-19 tot Zunobri eindelijk weer de korf weet te vinden. Yoon-Ie Luining benut de derde strafworp voor Zunobri, Manon scoort er nog twee, maar de achterstand is te groot om te kunnen spreken van een comeback.

De laatste minuten scoren de ploegen om en om. 7-21 tegen, 8-21 van Tjeerd, 8-22 tegen, 9-22 van Yoon-Ie, 9-23 tegen, de scheids fluit af en de 60 minuten zijn overleefd. Een wedstrijd om jezelf achter de oren te krabben en wellicht terug te gaan naar de tekentafel.

Zaterdag, 8 oktober, reist de ploeg af naar Hijum voor de volgende meting tegen MN en W.

  • Kominzuidhornzunobri
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Anneke hoes

Open Atelier Anna Kunst

26 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Elke 1e zondag van de maand
Lees verder →
Oude riet

Lezing over ‘Het dal van de Oude Riet”

26 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
een verdwenen zeearm rond Noord- en Zuidhorn’
Lees verder →
Competitie senioren ttv talero 22-10-2026 rodenburghal

Winst voor alle Talero-teams

26 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een resultaat om trots op te zijn
Lees verder →
Winnaars 2026 cultuur- sportprijs

Hengelclub Noordhorn tweede bij Sportprijs Westerkwartier

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
prachtige bekroning voor club en vrijwilligers
Lees verder →
Hanckemaborg (3)

Provincie verhoogt subsidie voor onderhoud monumenten

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Eigenaren van rijksmonumenten in Groningen kunnen in 2026 rekenen op extra steun voor restauratie en groot onderhoud.
Lees verder →
Winnaars 2026 cultuurprijs

Aafke Hoek, G-stars bowling en Stichting De Hulpkring Leek winnaars Cultuur-, Sport- en Leefbaarheid

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De winnaars van de eerste plek ontvingen 500 euro, de nummers twee ontvingen 300 euro en de nummers drie kregen 200 euro.
Lees verder →