Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zunobri eerst 1 stap achteruit

22 juni 2010    Zuidhorn-nieuws
ZUIDHORN - Plotselinge en onvoorziene vertrek van spelers noopt tot nieuwe plannen. In de laatste TC vergadering is gebleken dat Zunobri weer opnieuw moet gaan beginnen. Er hebben meer spelers afgezegd dan waar

ZUIDHORN -
Plotselinge en onvoorziene vertrek van spelers noopt tot nieuwe plannen.

In de laatste TC vergadering is gebleken dat Zunobri weer opnieuw moet gaan beginnen.
Er hebben meer spelers afgezegd dan waar de TC rekening mee heeft gehouden. Uiteraard is de TC en het bestuur teleurgesteld dat het na de nieuwe plannen en de uitgebreide beleidsvorming samen met de seniorengroep, niet door kunnen gaan.

Als direct gevolg hiervan zal Zunobri met maar 1 zaterdagseniorenteam uit kunnen komen omdat het te weinig dames heeft om 2 8 tallen in het veld te zetten. Hiervan zijn alle spelers onlangs per mail op de hoogte gesteld.

Toch proberen bestuur en TC ook de positieve kanten te zien.
Zo zal de TC vernieuwd en verjongd worden, Matthijs Slager en Christiaan Schaafsma hebben aangegeven plaats te willen maken voor vernieuwende ideen en de huidige generatie.

De continuiteit wordt gewaarborgd door Fred Pera en Jantine de Vries die beiden in de TC nog een jaar zitting willen nemen. Daarbij is er inmiddels contact met nieuwe TC leden die zich nu beraden op een plek in de TC.
Verder heeft de TC besloten om dan de hoofdzaak op het jeugdbeleid te leggen zodat jeugdcoordinator Jantine de Vries een soort team om zich heen heeft gekregen die samen met haar het jeugdbeleid een zeer actieve impuls te geven.
Met deze vernieuwende mensen in de TC hoopt Zunobri op de iets langere termijn weer uit te gaan komen met 2 seniorenteams. De nieuwe A1 (nu B1) vormt nu een nog belangrijker positie in de ontwikkeling van de vereniging.
Helaas moet Zunobri nu constateren dat het 1 stap achteruit moet maar hoopt straks weer 2 vooruit te kunnen maken.

22-06-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Coby poelman

Leekster Gedichtendag: Ook met Piety en Coby Poelman

27 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
In totaal treden donderdag 29 januari twaalf dichters op
Lees verder →
Koos bogaerts ombudsman

Koos Bogaerts nieuwe sociaal ombudsfunctionaris gemeente Westerkwartier

27 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Inwoners met vragen, of die vinden dat de geboden ondersteuning niet of juist wel naar tevredenheid verloopt, kunnen contact opnemen met Koos
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, woonplek statushouders en isolatieaanpak!

27 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 27 januari
Lees verder →
Midas stefan 1 en 2 dubbel

Ttv talero 1 ongeslagen in eerste competitieronde

27 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Team 1 won overtuigend met 10-0 van Idefix 2
Lees verder →
Zunobri dts 4

Zunobri verliest punt in kraker tegen DTS/Harkema 4

27 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
DTS 4 blijkt een lastige tegenstander te zijn
Lees verder →