Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zunobri A1 behaalt vijfde kampioenschap in afscheidswedstrijd

11 juni 2018    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zunobri a1 -2018

Op zaterdag 9 juni speelde Zunobri A1 de laatste wedstrijd in deze samenstelling. 2 jaar geleden is het team bij elkaar gekomen en begonnen aan een succesvolle periode. Aan deze periode komt een eind vanwege verhuizing en studie van enkele spelers. In de laatste wedstrijd nam de Kees Afman (uitdeuken zonder spuiten) formatie het op tegen een bekende tegenstander, SDO uit Schoonoord. Bij winst kon het team het afscheid extra glans geven met het vijfde kampioenschap.

De score in de wedstrijd werd geopend door Harold Postuma die van dichtbij raak schoot. Door doelpunten van Irma Blaauw en Thomas Wijtsma kwam Zunobri A1 op een 4-2 voorsprong. Beide ploegen scoorden voor rust nog tweemaal zodat met een stand van 6-4 gerust werd.  In de rust hamerde coach Willem Pera er op de slordigheden uit het spel te halen en de aanvallende rebound beter te verzorgen.

Na rust was het aanvoerster Loes Henstra die haar ploeg bij de hand nam met 2 goals. Zunobri A1 liep uit naar een 10-5 voorsprong en leek een makkelijke middag te hebben. De gasten uit Schoonoord kwamen echter knap terug tot een 10-9 stand waarbij de spanning weer helemaal terug was. Op dit moment ging Zunobri A1 wat geduldiger spelen en wisten ze de korf weer makkelijk te vinden. Via goals van o.a. Stefan Steenbergen en goed verdedigd werk van Yoon-ie Luining liep Zunobri A1 uit naar een 14-9 voorsprong. In de laatste minuten trakteerde Zunobri A1 het publiek nog op enkele fraaie combinaties. Bij een stand van 18-11 floot scheidsrechter Hidding voor het einde van de wedstrijd. Het vijfde kampioenschap kon gevierd worden!

Het afscheid van het team en het behaalde kampioenschap werden tot in de late uurtjes gevierd met een barbecue en receptie met de ouders. Wij wensen alle spelers veel succes met hun nieuwe uitdagingen.

 

Op de foto staan van links naar rechts Ludmila Wilhelm, Cho Luining, Harold Posthuma, Willem Pera, Stefan Steenbergen, Thomas Wijtsma (boven), Irma Blaauw, Yoon-ie Luining, Sharon van der Leest, Wieke Weima en Loes Henstra (onder). Op de foto ontbreekt coach Matthijs Slager.  

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →