Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zunobri 1 stevig op plek vier na winst op Wik ‘34

4 februari 2019    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week kan Zunobri tegen Spannum proberen de mooie serie een vervolg te geven.
Zunobri-zaal

In speelronde zeven stond de return tegen Wik ’34 op het programma. Na de heenwedstrijd in Damwoude werden de punten gedeeld in een spannende strijd. Met 23-23 moesten de beide ploegen met een punt genoegen nemen. De inzet in deze wedstrijd was plaats vier in poule 4B. Bij winst zou Zunobri deze behouden, bij verlies zakt Zunobri naar de vijfde plek.

Zunobri startte de wedstrijd boordevol energie, en wist als eerst het gat van de korf te vinden uit een vrije bal. Verdedigend stond Zunobri goed, en werd het Wik ’34 lastig gemaakt tot kansen te komen. Aanvallend liepen de aanvallen lekker, en over vele schijven wist Zunobri tot scoren te komen. Manon Brander tekende aan voor de 6-4, het initiatief in de wedstrijd was volledig in handen van de ploeg van coach Emiel Folkers. Richting de rust behield Zunobri de boventoon en met een ruime voorsprong van 9-5 leek de boog even iets minder op spanning te staan. Dit resulteerde in een 9-7 ruststand.

In de tweede helft begonnen de aanvallen aan Zunobri zijde iets lastiger te lopen. Het vuur waarmee Zunobri de eerste helft gespeeld had leek iets te doven, en de Friese opponent leek bloed te ruiken. Bij de stand van 11-10 was het gat minimaal, en moest Zunobri de rug rechten en zich herpakken. Dit lukte, via de 13-10 van Willy de Jong en even later de 14-10 van Jantine Ribeiro, herstelde Zunobri de stand. De Zuidhorner formatie wist het laatste kwartier van de wedstrijd het hoofd koel te houden, en de tegenstander niet meer terug te laten komen. Het was aanvoerder Stefan Steenbergen die uiteindelijk de slottreffer van de wedstrijd wist te scoren. Bij 19-16 floot de scheidsrechter voor het einde, en konden twee punten worden bijgeschreven bij het totaal. Met drie keer winst, uit de laatste vier wedstrijden, is Zunobri bezig met een mooie reeks. Volgende week kan Zunobri tegen Spannum proberen de mooie serie een vervolg te geven.

 

verslag: Fred Pera 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →
Zoemhouten instrument

Kinderactiviteit Museum Wierdenland in kerstvakantie

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Kinderactiviteit Museum Wierdenland in kerstvakantie
Lees verder →
Old stars top 3 2025

Spannende titelstrijd bij de OldStars van tafeltennisvereniging Talero

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de A-categorie was het bijzonder spannend
Lees verder →