Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorners kleuren plein Oranje Timelaps en “alle” foto’s

23 juni 2014    Zuidhorn-nieuws - fotos
“Blijft het scherm staan tot de finale?"
Wk timelaps

Het tonen van de wedstrijd Nederland – Australië op een groot scherm was een groot succes. Naar schatting 700 mensen bezochten het klapstuk van het Regiobank WK Event Zuidhorn.

Overdag was er een braderie en de stadsfinale van het KNVB Straatvoetbaltoernooi. De winnaars hiervan spelen aanstaande zaterdag de finale in Emmen. Locoburgemeester René Westerhoff Dijkinga was aanwezig tijdens de prijsuitreiking hiervan. Ook nam hij de gelegenheid te baat om de aanwezigen een fijne wedstrijd toe te wensen, waarbij hij waarschuwde dat de Australiërs wel eens taai zouden kunnen zijn. Dat bleek inderdaad het geval maar gelukkig was de uitslag 3-2 in het voordeel van Oranje.

Dit zorgde voor drie juichmomenten op het oranjegekleurde Rode plein. De omstandigheden waren verder uitstekend en de organisatie toonde zich dan ook uitermate tevreden.

Het initiatief voor dit spektakel kwam van vvZuidhorn die samenwerking zocht en vond in de vorm van Bart Brandts Buys van Sport in Zuidhorn, SWGZ, Zakenkring Zuidhorn en Welkom in Zuidhorn.nl.  Ook de inzet van Kanaalpopman Patrick Wijninga moet genoemd worden. Een gevolg van deze ruime organisatie was een breed scala aan vaardigheden, contacten en netwerk. Zo kon op het laatste moment Kevin Paré nog benaderd worden om de boel op zijn kop te zetten!

De inzet van vele vrijwilligers; ’s ochtends in alle vroegte en ’s avonds laat was geweldig, sommigen waren de hele dag aanwezig!

Volgens velen zijn we nu al Wereldkampioen en willen het scherm ook tijdens de finale op het plein. Eerst maar even de prestaties afwachten..

 

 

» Naar de foto's

» Naar de foto's van Arnold Haan

» Naar de foto's van Aernout Steegstra

» Naar de foto's van Arend Jan Zwarteveen ( straatvoetbaltoernooi )

» Naar de foto's van Arend Jan Zwarteveen ( Wedstrijd)

Dit evenement werd mogelijk gemaakt door:

Hoofdsponsor:
RegioBank

Stersponsoren:
Administratiekantoor Rossing – Lunchroom & IJssalon Malero – HRM – EP Prieto – Slagerij Menno Knot – BPZ – Eethuis Derde Perron – Schuiling Wonen & Slapen -  Green Logistics – Klusmaat van Dorp – Cafe Restaurant de Opstal – AH Zuidhorn – McDonalds Groningen – Steenhuis Makelaars - Alles entertainment

Sponsoren
Hummel Tuintotaal – Hotel Restaurant Aduard - Havinga Makelaardij – Fixet Noordhorn – Interdak – Kikstra Zonwering – Sikkema bouw -  Kees Afman uitdeuken & Spuiten – Balk - Malero Bloemen – Broekhuis Rijs Advies - Kooi Bouw - Land Schoenmode - Personal Touch Travel

 

Officiële Media partners zijn Weekblad Het Westerkwartier en Welkominzuidhorn.nl

  • wk
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Oostergast-vogelvlucht

Zuidhorn wil Oostergast naar Stad uitbreiden

06 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Inloopbijeenkomst mogelijke woningbouw Oostergast Oost
Lees verder →
Cda huurdersplatform

CDA Westerkwartier in gesprek met Huurdersplatform Leek

06 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Tijdens het gesprek kwamen verschillende actuele thema’s aan bod
Lees verder →
Isabella werkhoven (1969), interlude (berenklauwen 4), 2013-2018, olieverf op linnen

Talkshow Kunstproat in Museum Wierdenland

05 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Kunstenaars Gronings Licht in gesprek met kunstjournalist Eric Bos
Lees verder →
Onthulling  centrumvise

Centrum Zuidhorn: groener en aantrekkelijker

04 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Na de zomer feestelijk moment voor inwoners
Lees verder →
Keukentafel lto

CDA Westerkwartier en LTO spreken over vergunningen, stikstof en toekomstperspectief

04 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Tijdens het overleg is gesproken over de gevolgen van gemeentelijke besluitvorming voor boeren en hun bedrijven.
Lees verder →
Cda 2026

CDA op campagne in het Middag Humsterland: luisteren, verbinden en toekomstgericht besturen

03 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Het bezoek onderstreepte hoe belangrijk het is dat bestuurders niet alleen beleid maken vanaf papier, maar eerst goed luisteren naar de praktijk
Lees verder →