Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn verliest met jeugdig team oefenduel van Winsum

23 januari 2017    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zuidhorn miste nogal wat mensen
Voetbalclubzuidhorn

Eersteklasser Winsum kwam zaterdag naar Zuidhorn om te oefenen voor de competitiehervatting. Zuidhorn miste nogal wat mensen, zoals Laurens Bloem, Daan Kocken, Peter Janse, Jordi Schuiling, Kevin van der Kooi (allen geblesseerd), Bart Brandts Buys, Jaap Jacobs en Tom Meijer. Tel daarbij op dat Stefan de Walle (wegens zijn aanstaande verhuizing naar de Randstad) en Peter Schultinga (wegens steeds maar terugkerende knieproblemen) onlangs gestopt zijn met voetbal en dan is het logisch dat Zuidhorn aantrad met een piepjong team waarin Jos Schultinga met zijn 25 jaar de oudste veldspeler van het basisteam was.

Zuidhorn deed het best goed tegen Winsum, dat wel wat gemakkelijker voetbalde en de meeste kansen creëerde. Met de rust stond het zelfs 1-0. Jos Schultinga soleerde na een klein half uur door de gastendefensie en na een een-tweetje met Robin van der Steege kon Schultinga zelf afronden.

Na de thee lukte het Winsum het klassenverschil in doelpunten uit te drukken. In de voorlaatste minuut viel Wouter de Boer en raakte op een ongevaarlijke plek de bal in zijn val met de hand, waardoor arbiter Venekamp uit Rolde wel erg zwaar strafte: penalty en 1-3. In de blessuretijd kregen Schultinga en Van der Steege nog een hele grote kans om een tweede Zuidhorner goal te maken, maar ze slaagden daar niet in. Het was een nuttige wedstrijd voor beide ploegen en zaterdag ontmoeten zij BCV (Winsum) en Gramsbergen (Zuidhorn).

tweenul

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →
Symbolische overhandiging vergunning woningen aan de nieuweweg in nuis-1

Plan voor bouw van vier woningen aan de Nieuweweg in Nuis

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
​De verwachting is, dat Plegt-Vos in het voorjaar van 2026 met de bouw van de woningen start
Lees verder →
Moeder-kind

Onze kinderen zijn geen verdienmodel

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Investeren in gezinswerkers en schoolmaatschappelijk werk voor sterke, veilige gezinnen
Lees verder →
Bedrijfsbezoek koopman ovgz (21)

Koopman verhuist alsnog naar Leek

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De directie van Koopman Logistics Group heeft een groot perceel grond aangekocht op het bedrijventerrein Leeksterveld pal aan de A7 in Leek
Lees verder →
Richard lamberst

Subsidies voor aanpak rotonde N372/A7 in Leek en aanleg fietsonderdoorgang A7

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhogen verkeersveiligheid en verbeteren doorstroming
Lees verder →