Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn spant zich in tijdens NLDoet

14 maart 2016    Zuidhorn-nieuws
Ruim 400 vrijwilligers aan de slag
Nldoet zonnehuis2016

Op veel plekken in Zuidhorn zijn tijdens de afgelopen editie van NL Doet vrijwilligers aan de slag gegaan. Bij de Dierenweide Oostergast was vrijdag al het voltallige college aan het werk en bij het Zonnehuis werd zaterdag geklust. Daar werden onder het mom van “De bloemetjes buiten zetten” de bloembakken gevuld met viooltjes en andere kleurrijke bloemen.

Ook in bij de voetbalclub in Oldehove, bij de Hamsterborg in Den Ham en de buurthuiskamer in Aduard werden klusjes opgeknapt. In Aduard werd de dag besloten met Hutspot.

NL Doet is de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een dag(deel) de handen uit de mouwen te steken. De afgelopen 10 jaar zijn er maar liefst 40.000 klussen geklaard en hebben 1,5 miljoen mensen deelgenomen.

  • Nldoet zonnehuis2016cu
  • Nldoet zonnehuis2016oldehove
  • Nldoet buurthuiskamer
  • Nldoet 2016 (46)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Slide

Kom in Zuidhorn evenement de moeite waard

03 oktober 2023    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 7 oktober : Straattheater, standhouders, muziek en kinderactiviteiten
Lees verder →
Foto-expositie archief

Fotogroep InFocus zorgt voor kleurexplosie van Rudie Wiersma Fotografie

03 oktober 2023    Zuidhorn-nieuws
Fotogroep InFocus is een enthousiast groepje amateurfotografen met uitvalsbasis Zuidhorn.
Lees verder →
Nikijacobs

The Ballad of Mauthausen – Aduarder Abdijconcerten

03 oktober 2023    Zuidhorn-nieuws
Niki Jacobs & Band
Lees verder →