Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn spant zich in tijdens NLDoet

14 maart 2016    Zuidhorn-nieuws
Ruim 400 vrijwilligers aan de slag
Nldoet zonnehuis2016

Op veel plekken in Zuidhorn zijn tijdens de afgelopen editie van NL Doet vrijwilligers aan de slag gegaan. Bij de Dierenweide Oostergast was vrijdag al het voltallige college aan het werk en bij het Zonnehuis werd zaterdag geklust. Daar werden onder het mom van “De bloemetjes buiten zetten” de bloembakken gevuld met viooltjes en andere kleurrijke bloemen.

Ook in bij de voetbalclub in Oldehove, bij de Hamsterborg in Den Ham en de buurthuiskamer in Aduard werden klusjes opgeknapt. In Aduard werd de dag besloten met Hutspot.

NL Doet is de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een dag(deel) de handen uit de mouwen te steken. De afgelopen 10 jaar zijn er maar liefst 40.000 klussen geklaard en hebben 1,5 miljoen mensen deelgenomen.

  • Nldoet zonnehuis2016cu
  • Nldoet zonnehuis2016oldehove
  • Nldoet buurthuiskamer
  • Nldoet 2016 (46)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →