Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn onderneemt & inspireert

18 september 2023    Zuidhorn-nieuws
4 oktober in in ‘t Holt
Inspireert

Woensdag 4 oktober wordt er een event georganiseerd voor alle ondernemers in Zuidhorn, Briltil of Noordhorn. Ondernemers met grote bedrijven maar ook kleine zelfstandigen zijn van harte welkom.

De opzet van het event is in eerste instantie om elkaar te ontmoeten en kennis te maken. Wie onderneemt er in het dorp? Ken je ze allemaal? Er zijn niet alleen winkeliers maar ook veel (beginnende) ondernemers met bedrijven die bijvoorbeeld vanuit huis werken. Door elkaar te (leren) kennen kan een eerste stap gezet worden om eventueel samen te werken.

Daarnaast speelt er in Zuidhorn een aantal (landelijke) zaken die van invloed zijn op het ondernemen in het dorp. Ook dat zou een goede reden kunnen zijn voor ondernemers om de avond bij te wonen.

Allereerst is er een teruggang in het aantal winkels in het centrum, dit is een landelijke tendens maar wel een om mee om te gaan. In dat kader heeft de gemeente een scan en koopstromenonderzoek laten uitvoeren: Kwaliteitsimpuls winkelgebieden. » Lees daarover  

Wat ook speelt is de centrumvisie Zuidhorn. Het doel is het centrum aantrekkelijker maken met groen. Dat zal met name op de Overtuinen van invloed zijn. » Lees daarover 

Tot slot is de belangenvereniging van de ondernemers; Zakenkring Zuidhorn, bezig met een vernieuwing,- en verjongingsslag. » Lees daarover

Met elkaar voor een bruisend Zuidhorn
Het event wordt georganiseerd door Zakenkring Zuidhorn en Gemeente Westerkwartier die hiermee ondernemers willen inspireren en informeren.

Een tweetal sprekers is uitgenodigd om de aanwezigen te inspireren om meer uit hun bedrijf te halen. Zo komt marketing expert Marlou Volkerink en Zuidhorner & Coach persoonlijk leiderschap Laurens Bloem.

Meld je aan bij Lotte Hospers van Hair Manifest via app 06 1309 2602 / of » mail

Locatie: In Grand café in ’t Holt vanaf 19.30 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Bakkerij van der bijl-opening (1)

Bakkerij van der Bijl opent winkel en trakteert Zuidhorners

14 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld - fotos
Genieten van terras, IJs en springkussen
Lees verder →
Kunstkwartier

Tussen kunst en curry; Afsluiting seizoen van Het kunstkwartier

14 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Eén potpourri van muziek, verhalen en beeldende kunst
Lees verder →
Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →