Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn onderneemt & inspireert

18 september 2023    Zuidhorn-nieuws
4 oktober in in ‘t Holt
Inspireert

Woensdag 4 oktober wordt er een event georganiseerd voor alle ondernemers in Zuidhorn, Briltil of Noordhorn. Ondernemers met grote bedrijven maar ook kleine zelfstandigen zijn van harte welkom.

De opzet van het event is in eerste instantie om elkaar te ontmoeten en kennis te maken. Wie onderneemt er in het dorp? Ken je ze allemaal? Er zijn niet alleen winkeliers maar ook veel (beginnende) ondernemers met bedrijven die bijvoorbeeld vanuit huis werken. Door elkaar te (leren) kennen kan een eerste stap gezet worden om eventueel samen te werken.

Daarnaast speelt er in Zuidhorn een aantal (landelijke) zaken die van invloed zijn op het ondernemen in het dorp. Ook dat zou een goede reden kunnen zijn voor ondernemers om de avond bij te wonen.

Allereerst is er een teruggang in het aantal winkels in het centrum, dit is een landelijke tendens maar wel een om mee om te gaan. In dat kader heeft de gemeente een scan en koopstromenonderzoek laten uitvoeren: Kwaliteitsimpuls winkelgebieden. » Lees daarover  

Wat ook speelt is de centrumvisie Zuidhorn. Het doel is het centrum aantrekkelijker maken met groen. Dat zal met name op de Overtuinen van invloed zijn. » Lees daarover 

Tot slot is de belangenvereniging van de ondernemers; Zakenkring Zuidhorn, bezig met een vernieuwing,- en verjongingsslag. » Lees daarover

Met elkaar voor een bruisend Zuidhorn
Het event wordt georganiseerd door Zakenkring Zuidhorn en Gemeente Westerkwartier die hiermee ondernemers willen inspireren en informeren.

Een tweetal sprekers is uitgenodigd om de aanwezigen te inspireren om meer uit hun bedrijf te halen. Zo komt marketing expert Marlou Volkerink en Zuidhorner & Coach persoonlijk leiderschap Laurens Bloem.

Meld je aan bij Lotte Hospers van Hair Manifest via app 06 1309 2602 / of » mail

Locatie: In Grand café in ’t Holt vanaf 19.30 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →