Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn NL DOET nogal wat

21 maart 2011    Zuidhorn-nieuws
Afgelopen vrijdag 18 en zaterdag 19 maart hebben in de gemeente Zuidhorn een groot aantal organisaties hun klus geklaard gekregen tijdens de landelijke vrijwilligersactie NL DOET. Esther Pleizier van Vrijwillige Inzet gemeente Zuidhorn

Afgelopen vrijdag 18 en zaterdag 19 maart hebben in de gemeente Zuidhorn een groot aantal organisaties hun klus geklaard gekregen tijdens de landelijke vrijwilligersactie NL DOET.
Esther Pleizier van Vrijwillige Inzet gemeente Zuidhorn meldt dat naar schatting ongeveer 250 vrijwilligers, waarvan 40 leerlingen van het AOC Terra uit Oldekerk hebben meegedaan.

De leerlingen hebben in het kader van een maatschappelijke stage geklust bij zwembad Electra en het Eiberhof.

Wethouder dhr. H. Nederveen de NL DOET actie bij de molen Fortuna in Noordhorn door de zolders van de molen stofvrij te maken. Ook werd er geklust bij het Kloostermuseum in Aduard en in de tuin van ’t Hornerheem van de Zijlen.

Zaterdag 19 maart konden vrijwilligers terecht bij de dorpshuizen van Niezijl en Pieterzijl, waar geschilderd werd. Hoeve Paradij in Aduard heeft de moestuin en de kas klaar gemaakt voor het nieuwe seizoen. Dorpsbelangen Den Horn organiseerde een gezellige doe-dag ten bate van het nieuwe speelterrein in het dorp.

De Mixed Hockeyclub Westerkwartier trof voorbereidingen voor de verbouwing van het clubhuis, de twee losstaande gebouwen worden verbonden. Een architect uit eigen gelederen tekende het ontwerp.

Bij Jongerencentrum Avalon liepen gedurende de hele dag een twintigtal vrijwilligers rond om te helpen met o.a. schilderen van de wanden.
Begin april gaat het centrum weer open met een club vrijwilligers, jongeren en "oudere" jongeren die een frisse start van het jongerencentrum gaan maken.


IJsvereniging Oosterdeel-Langewold maakte een begin met het herinrichten van het verenigingsgebouw en het herstraten van het terras onder de bezielende leiding van nieuwbakken voorzitter Theo Oostenbrug

21-03-2011 WIZ


NL DOET is een landelijk initiatief om het vrijwilligerswerk in het zonnetje te zetten. De gemeente Zuidhorn hecht veel waarde aan de inzet van vrijwilligers, want veel voorzieningen kunnen niet bestaan zonder vrijwilligers

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

130617 fietsend naar groningen-12

Doortrappen 2026 in het Westerkwartier

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In juni staat veilig fietsen centraal in het Westerkwartier.
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke beleeft nog primeur in zijn laatste seizoen

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
onverwacht opgeroepen om vanaf woensdag te koersen in de Ronde van Hongarije.
Lees verder →
Jarina gopali

Verhalen van Gronings Vuur: Jarina Gopali - Namasté

12 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Gronings Vuur reist van 2022 tot en met 2026 door de provincie Groningen.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Wijzigingen openingstijden, Doortrappen & raadsoverleggen

12 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 12 mei
Lees verder →
Sporthopper

Aanbod voor de Sport en Cultuurhopper kan weer geplaatst worden

12 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Maak aanspraak op het stimuleringsfonds
Lees verder →
Harry hummel

Verhalen van Gronings Vuur: Harry Hummel

12 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Gronings Vuur reist van 2022 tot en met 2026 door de provincie Groningen.
Lees verder →