Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn maakt zich op voor de jaarwisseling

30 december 2015    Zuidhorn-nieuws
Bier, vuurwerk en oliebollen
Bert groenewolt

Vlak voor oudejaarsdag worden de laatste boodschappen gedaan om te zorgen dat de jaarwisseling ook op het gebied van een natje en droogje goed verloopt.

Vuurwerk wordt zoals elk jaar gekocht bij Arnold Wegman en melkbussen staan weer klaar voor het Carbidschieten.

Prettige jaarwisseling!

 

Oud en Nieuw
Openstelling dorpshuizen
Tijdens de jaarwisseling zijn in verschillende dorpen activiteiten te doen.
De volgende locaties zijn in ieder geval tijdens de jaarwisseling open:
Heralmahuus in Saaksum, De Vrijwilliger in Lauwerzijl, dorpshuis Den Ham in Den Ham, De Wending in Pieterzijl, Bartoleshûs in Visvliet, grandcafé Brugzicht in Aduard, Hornhuis in Den Horn, Humsterland in Oldehove, ’t Schanshuus in Niezijl, tent op parkeerplaats voormalige Rabobank in de Heerestraat in Grijpskerk en activiteiten bij de kerk / voor café Eisseshof in Niehove. Buurtcentrum Avalon in Zuidhorn is open van 01.00 – 04.30 uur voor jongeren v.a. 14 jaar.
 


Opruimactie op nieuwjaarsdag
Op nieuwjaarsdag ruimt de afdeling Openbare Werken de rommel van de jaarwisseling op. Zo maken ze de rijbaan weer vrij en ruimen ze met een veegauto de vuurwerkresten op.
Inzameling kerstbomen
Tijdens een speciale inzameling op donderdag 7 januari aanstaande halen we uw kerstboom op. U dient uw kerstboom voor 08.00 uur aan de weg te zetten. Als u in het buitengebied woont en u wilt van deze service gebruik maken, dan dient u dit uiterlijk voor woensdag 6 januari 15.00 uur melden bij de Publieksbalie: (0594) 50 88 88.
 


Vuurwerk afsteektijden
Vuurwerk afsteken mag alleen op 31 december van 18.00 uur ’s avonds tot 02.00 uur ’s nachts. Klachten over (het vroegtijdig afsteken van) vuurwerk kunt u melden op het algemene nummer van de politie: 0900 88 44.
Prettig verloop voor huisdieren
Traditioneel vieren wij oud en nieuw met het afsteken van vuurwerk. Vuurwerk is altijd een mooi gezicht. Voor veel dieren is dit erg angstaanjagend. Veel honden en katten, maar ook konijnen en paarden zijn bang voor het geluid van vuurwerk. Laten wij de jaarwisseling leuk houden voor mens en dier. Houd dus niet alleen rekening met omwonenden maar ook met hun dieren.

  • Vuurwerkverkoop
  • Carbid visvliet
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Oranjemarkt

Oranjemarkt Koningsdag Zuidhorn: programma

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Grootste Oranjemarkt in de regio 09.00-17.00 uur
Lees verder →
Dhr. koevoets lintje

Lintjes voor de heer Koevoets en mevrouw Kremer-Koelewijn uit Zuidhorn

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
zes gedecoreerden in Westerkwartier
Lees verder →
Anzac kranslegging

Burgemeester Ard van der Tuuk legt krans tijdens Anzac Day

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Op deze dag worden wereldwijd Australische en Nieuw-Zeelandse militairen herdacht
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema wint Ridderronde

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
criterium door de binnenstad van Maastricht dat sinds 1985 wordt verreden
Lees verder →
Stofzuiger

Stofzuiger kiezen: zakloos pas als je ’m vaak leegt

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Met zak: minder contact met stof, vaak rustiger
Lees verder →
Trampoline 31-ai-generated-

Losse trampolinerand kopen: kies wat echt past (en maak het jezelf makkelijk)

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Je wilt dat je nieuwe rand meteen goed ligt: overal gelijkmatig, zonder trekken en zonder open stukjes waar je veren toch weer zichtbaar zijn.
Lees verder →