Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn krijgt geen rust in de bouwvak

18 juni 2010    Zuidhorn-nieuws
Op de door de VVD georganiseerde avond over de voortgang van het Komplan werd gisteravond niet veel nieuws verteld. Het enige wat wel voor sommigen als een verrassing kwam was de mededeling dat

Op de door de VVD georganiseerde avond over de voortgang van het Komplan werd gisteravond niet veel nieuws verteld.

Het enige wat wel voor sommigen als een verrassing kwam was de mededeling dat tijdens de bouwvak door wordt gewerkt. Medio augustus moet de ruwbouw van de parkeergarage klaar zijn.
"Denk je na al dat lawaai van het heien 3 weken rust te krijgen gaan ze gewoon door" vertelde een aanwezige. Zij wonen aan de Hoofdstraat en de bouwput is in hun achtertuin.

Voor kijken zij uit op het Zonnehuisterrein wat na de zomer in een bouwput gaat veranderen. Daar verschijnen o.a. 90 woningen ingebed in water.
Aan de Hoofdstraat komen appartementen met op de begane grond commerciele ruimtes. De opzet is dat op die plek geen bedrijven komen die concurrerend zijn met de middenstand in het centrum. Die ruimte zal ingevuld worden met bedrijven als makelaars en dergelijke.

29 juni heeft Trebbe Bouw een informatieavond over de oude Zonnehuislocatie in Hotel in 't Holt van 17.00 tot 20.00 uur.

18-06-2010 WIZ

» Komplan

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sterkwesterkwartier2026

Sterk Westerkwartier: grootste oppositiepartij beoordeelt nieuwe coalitie op inhoud en resultaat

27 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
helpt dit akkoord onze inwoners, dorpen, verenigingen en ondernemers echt vooruit?
Lees verder →
Coaltieakkoord 2026

‘Samen zijn wij Westerkwartier’ - partijen presenteren coalitieakkoord

25 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Centraal staan nabijheid, verantwoordelijkheid en samenwerking
Lees verder →
Ondertekening ao - 25 juni 2026

250 nieuwe woningen in wijk De Oostergast Zuidhorn

25 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Betaalbare en kwalitatief goede huur- en koopwoningen
Lees verder →
Cheque badeendenrace

€ 3.000 voor KunstImpuls dankzij Lions Club Westerkwartier

25 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
kinderen van 0 tot 12 jaar kunnen hierdoor kennis maken met de vele disciplines binnen kunst en cultuur.
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Meedoen aan de voorstelling Aan Boord van Gronings Vuur Westerkwartier

24 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Gezocht: jonge dansers, Spelers voor rol als bus-host/gastheer, Zangers
Lees verder →