Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn joins The Pipe

16 mei 2017    Zuidhorn-nieuws
Watertappunten op stationspark
Bakker joins the pipe

Maandagmorgen zijn twee watertappunten (join the pipe) van het Waterbedrijf Groningen in werking gesteld. Wethouder Bakker deed dat samen met Mario Post van het Waterbedrijf.

Steeds meer mensen willen graag buiten en onderweg water kunnen tappen. Kraanwater is namelijk een gezonde dorstlesser en bovendien wordt  het milieu gespaard door het gebruik van plastic flesjes te verminderen.

Om er nog even extra aandacht aan te schenken deelde Wethouder Bakker tijdens de raadsvergadering aan de aanwezigen een navulbare fles uit. Vanochtend deed hij dat op het station.

Join the Pipe
Is het eerste sociale netwerk van kraanwaterdrinkers met als droom, het bouwen van de langste waterleiding om zo iedereen, overal ter wereld, van schoon drinkwater te voorzien. Join the Pipe promoot het drinken van kraanwater met als doel een eerlijke verdeling van drinkwater en het gebruik van milieuvervuilend voorverpakt bronwater tegen te gaan. Met de verkoop van watertappunten en navulbare kraanwaterflessen en met donaties financieren we schoon drinkwater projecten in ontwikkelingslanden. http://join-the-pipe.org/nl

 

Wat kost een watertappunt?
De aanschaf van een watertappunt bedraagt €4.250 (ex. btw).
Waterbedrijf Groningen neemt €1.000 van dit bedrag voor haar rekening, om het beschikbaar stellen van kraanwater te stimuleren.
De aansluitkosten van een watertappunt variëren van €1.000 – €3.000. Waterbedrijf Groningen neemt €1.500 voor haar rekening.
De onderhoudskosten bedragen jaarlijks €1.200.

  • Watertappunten-station
  • Opening-stationsgebied (2)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Draverij aduard 2024 (7)

82 paarden in tien draverijen op koersdag in Aduard

17 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Gratis toegang en mooie prijzen
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Internationale Sponsor Fietstocht voor Beatrixoord

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Van Londen naar Haren op de fiets. Met tussenstop in Niebert
Lees verder →
Garnwerd-molen

Korenmolen De Meeuw in volle glorie hersteld

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Na een ingrijpende restauratie wordt korenmolen De Meeuw op zaterdag 4 juli om 12.00 uur officieel weer in gebruik genomen
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Nog één keer Bauke Mollema aanmoedigen bij een NK

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zondag 28 juni in Nijmegen ( of 18 juli in Zuidhorn tijdens Mollematocht )
Lees verder →
Blaarkoppen koeien

ChristenUnie: “Meer koeien in de wei”

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Dalende weidegang vraagt om extra inzet van provincie
Lees verder →
Mechielsen-press-02-1024x576 trukstar

Drie nieuwe Scania’s voor Mechielsen

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Mechielsen is al decennialang een bekende naam in het noorden van Nederland.
Lees verder →