Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zuidhorn-A1 glansrijk kampioen 1e klasse

9 mei 2010    Zuidhorn-nieuws
Afgelopen zaterdag is het A1-team van de vv Zuidhorn, voor het tweede achtereenvolgende jaar, kampioen geworden. Vorig jaar promoveerde het team naar de 1e klasse en nu promoveren zij naar de hoofdklasse. In

Afgelopen zaterdag is het A1-team van de vv Zuidhorn, voor het tweede achtereenvolgende jaar, kampioen geworden. Vorig jaar promoveerde het team naar de 1e klasse en nu promoveren zij naar de hoofdklasse.
In de laatste wedstrijd hadden de Zuidhorners genoeg aan een gelijk spel. De spelers hebben echter het massaal toegestroomde publiek waar voor hun geld gegeven. In een goede eerste helft kwam Zuidhorn al voor met 4-0. In de tweede helft kregen alle wisselspelers ook de mogelijkheid om aan hun kampioenswedstrijd deel te nemen. Dit resulteerde uiteindelijk in een eindstand van 5-1. Meer dan genoeg om hun kampioenschap veilig te stellen.
Na afloop werd het feest opgeluisterd met fakkels en confettibommen. Uit handen van de voorzitter kregen de spelers, trainer en leiders hun overwinningsbeker, medailles en natuurlijk een fles champagne. Ook de shirtsponsor van het team wilde een duit in het zakje doen. Mede-eigenaar John Bergman van “Drukpoint.nl” te Zuidhorn had voor alle spelers en begeleiders een kampioensshirt gedrukt met de tekst “Zuidhorn-A1 kampioen 2009-2010”.
Al met al hebben het team en de supporters een mooie middag en avond gehad. Het feest ging door tot in de late uurtjes.
09-05-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Floralia

Vergeten stukje dorpsgeschiedenis opnieuw tot bloei gekomen in Den Horn

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Floralia in Den Horn bloeit op, oude dorpstraditie nieuw leven ingeblazen
Lees verder →
Legiomuseum dagje uit zilver

LEGiO-museum en Nienoord in top 5 leukste dagje weg in Groningen.

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
LEGiO-museum wint tweede prijs, Nienoord dicht bij top 3
Lees verder →
Isabella werkhoven, interlude (berenklauwen)

Tentoonstelling ‘Gronings Licht’ In Museum Wierdenland

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
werk van de kunstenaars Anke Roder, Isabella Werkhoven, Geurt Busser, Henk Helmantel en Matthijs Röling
Lees verder →
Oude riet

‘‘De stoomboot van Boerakker - het Dwarsdiep als verkeersader

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichting Beekdal Oude Riet organiseert op maandagavond 17 november aanstaande een lezing door Koos Vos.
Lees verder →
Station overweg

Werkzaamheden aan spoor tussen Stad en Leeuwarden tijdens herfstvakantie

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Tijdens de werkzaamheden is het stationsgebied van Grijpskerk niet bereikbaar. De bushalte voor het treinvervangende vervoer is daarom verplaatst naar de Lageweg in het dorp.
Lees verder →
Zonnepanelen1

Noordhorn krijgt niet de zoveelste ‘spiegelende blauwe zee’

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Zonneparken ogen vaak niet natuurlijk. De natuur- en milieufederaties leiden energieboswachters op om het tij te keren.
Lees verder →