Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zondag 3 november: de atelierdeuren gaan weer open!

29 oktober 2013    Zuidhorn-nieuws
November, allerzielen, vallende bladeren, herfsttinten…
Openatelierslogo

In een schitterend herfstdecor zetten de kunstenaars van Open Ateliers Westerkwartier hun atelierdeur weer open om u in de gelegenheid te stellen kennis te maken met een gevarieerd aanbod aan beeldende kunst. November, allerzielen, vallende bladeren, herfsttinten… een tijd van weemoed, overpeinzingen en gedenken.

Op de atelierroute kunt u op minstens drie adressen terecht bij deelnemers die zich specifiek bezighouden met gedenkmonumenten. Marjo Többen in Niebert maakt urnen en gedenkbeelden in diverse materialen als natuursteen, glas en brons. Bij Sacha de Ven in Aduard ziet u prachtige gedenkmonumentjes voor thuis zoals gedenkboekjes, -schatkistjes en gedenkkastjes. Carla van de Ven in Visvliet maakt kleurrijke herinneringshuisjes. Maar ook bij de andere kunstenaars is veel moois te zien: tekeningen, schilderijen, keramiek, ruimtelijke objecten en prachtige sieraden. Wilt u een cursus of workshop volgen? Ook dat is bij een aantal deelnemers mogelijk en ze zullen u er alles over vertellen. U bent zondag 3 november van harte welkom van 12.00 tot 17.00 uur en op alle adressen hangt de rood/zwarte vlag uit om u te verwelkomen. Alle informatie over de kunstenaars, de route en de adressen kunt u vinden op de vernieuwde website:  http://www.oawk.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →
Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →