Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zomervoordeel in Zuidhorn: profiteer ervan!

2 juli 2021    Zuidhorn-nieuws
Winkeliers bieden aantrekkelijke kortingen en mooie aanbiedingen
Voordeelboekje-2021

Het voordeelboekje is weer op de mat gevallen bij veel bewoners in de regio. Een jaarlijkse actie met kortingen en mooie aanbiedingen van winkeliers in Zuidhorn en Noordhorn.  Dit jaar is het een welkome uitnodiging om na een periode vol beperkingen weer gezellig te komen winkelen in Zuidhorn.

Er zijn bijna veertig!  winkels en bedrijven die deelnemen aan de actie die deze keer de hele zomer duurt.

Naast het gebruik van kortingen kan er tevens een diner bon gewonnen worden. Zakenkring Zuidhorn stelt drie bonnen ter waarde van 50,- ter beschikking die te besteden zijn van de lokale horeca.

Niet alleen vele winkeliers doen mee, ook de marktlieden zijn weer van de partij; zo is vrijdag's wanneer het markt is,  extra de moeite waard om Zuidhorn te bezoeken.

Oleander Lingerie
Bij Oleander Lingerie is abusievelijk het oude adres geplaatst. Het bedrijf van Karin Eelderink is eerder dit jaar ingetrokken bij Elysee Mode en zit nu aan de Dorpsvenne.
In het pand aan de Overtuinen waar Oleander eerder gevestigd was zit nu Fashion Outlet. Nick is hier werkzaam en verkoopt “restant” partijen kleding. Denk aan dameskleding, lingerie en badmode. Ook is er een partij kinderkleding in de winkel. Tot eind dit jaar is de outlet geopend.

Huis aan Huis dankzij Zakenkring Zuidhorn
Het voordeelboekje is een initiatief van WelkominZuidhorn.nl en is dit jaar dankzij een substantiële bijdrage van Zakenkring Zuidhorn uitgekomen in een grotere oplage. Deze is huis aan huis verspreid in Zuid, en Noordhorn, Briltil, Aduard, Den Ham, Den Horn en Oldekerk-Niekerk. Mocht u nu geen exemplaar ontvangen hebben dan zijn ze nog gratis verkrijgbaar bij Boek & Kantoorvakhandel Schoelier en Slagerij Kevin Setz.

Deelnemers & kortingen bij:

50 Store
Autowasstraat Noordhorn
Abutilon Bloemenboetiek
Bloemenboetiek Mario
Bakkerij Smit

Bike Totaal Kuis Noordhorn
Blz Schoelier  
DA Waalkens
Dierenspeciaalzaak Arnold Wegman
Dierenkliniek Stad & Westerkwartier

Dijkstra Makelaardij  
Drankenspeciaalzaak van de Cappelle
Eetcafé De Opstal
Elysee Mode  
ENWA Installatieservice Noord

Fixphones
Foto Wiersma
Frank Meester
Gert jan van Ark
Healthcenter

Hubo Noordhorn
HEMA
Koetshuysch Kaas
Oleander Lingerie  
Pizzeria La Fontana

Prieto
Roberts digiservice
Sparkelz Creatief
Schuiling Wonen & Slapen
Slagerij Kevin Setz

Wereldwinkel

De Markt:
Barkhof Kaarten
Van de Veen kaas
Viskraam
Ploeg’s Notenbar
Poeliersbedrijf Posthumus


 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Crevix-dijkstra

Crevix; Creatieve en artistieke 3D producten uit Zuidhorn

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
gepersonaliseerde 3D-geprinte lampen, sportlampen en clubdisplays
Lees verder →
Aan-boord-marijn

Gronings Vuur - Wat een reis! ( Filmpje! )

06 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
De organisatie kijkt met een meer dan goed gevoel terug op de twee uitverkochte speelweekenden in het Westerkwartier
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Informatiebijeenkomsten

06 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 6 oktober
Lees verder →
150-jaar-hammingh

150 jaar Hammingh in Garnwerd

06 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 3 oktober stond Garnwerd in het teken van het 150 jarig jubileum van Café Hammingh.
Lees verder →
Jur mathijs en ruben in actie

Team 1 ttv Talero koploper in 2e klasse

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
koploper Argus 5 in het hol van de leeuw verslagen
Lees verder →
Zunobri marum

Zunobri komt tweede helft op gang

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De eerste ontmoeting van het seizoen eindigde nog in een ruime 17-4 overwinning
Lees verder →