Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zeno zwemt zeker in Zuidhorn

18 oktober 2010    Zuidhorn-nieuws
Zeno uit Oldekerk ging deze keer op bezoek bij de buren, de Aquaflippers in De Waterborgh in Zuidhorn. Het is een fijn bezoek gebleken, want in deze door ZpcA uit Appingedam en

Zeno uit Oldekerk ging deze keer op bezoek bij de buren, de Aquaflippers in De Waterborgh in Zuidhorn. Het is een fijn bezoek gebleken, want in deze door ZpcA uit Appingedam en Trivia uut Stad gedomineerde wedstrijd konden er enkele Zeno-zwemmers uitstekend meekomen.

Op de 100 m. vrije slag was er goud voor Arianne Kooijenga en zilver voor Desmond Drijfhout, zij werden hiervoor door hun clubgenoten luid toegejuicht. Maar op deze afstand waren er ook uitstekende prestaties te zien van Lianne Bolhuis, Anna Hatzman, Patrick en Xander Huberts, Mandy van Mal, Mirte Drijfhout en Rowin Zijlstra. Zij zwommen allen een persoonlijk beste tijd. Maar vooral de spectaculaire verbeteringen van hun persoonlijk record met respectievelijk 7 en 14 seconden van Alex Wilkens en Marloes Huizing zijn prachtige ontwikkelingen.

Mattia van der Laan had in deze wedstrijd gekozen voor de 100m. rugslag, waarop Lianne Bolhuis haar kans schoon zag om op de 100m. wisselslag niet alleen een persoonlijk record neer te zetten, maar daarmee gelijk ook een clubrecord voor 13-jarigen kaapte.

De huidige gezellige lichting van Zeno kan zeker ook presteren, getuige de 8 clubrecords! Opmerkelijk is de snelle verbetering van het clubrecord estafette 50m. vrije slag van de dames en daarnaast het clubrecord 50 m. vrije slag van de heren. Bij de heren is de plaats van het naar Trivia vertrokken talent Brenn Diephuis met verve ingenomen door de zich heel goed ontwikkelende Alex Wilkens.

De heren en dames kunnen nu toeleven naar het sfeervolle 2-daagse Bubble-toernooi, waar presteren hand in hand gaat met sfeermaken. En die beleving kun je met een gerust hart aan de Zeno-zwemmers overlaten.

18-10-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grafcultuur

Westerkwartier op zoek naar rechthebbenden en nabestaanden van graven

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van veel graven zijn de contactgegevens niet meer bekend of actueel.
Lees verder →
Geertje anneke

Sterk Westerkwartier beëindigt samenwerking met raadslid Geertje Dijkstra-Jacobi

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Onvoldoende basis om als één fractie verder te gaan
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke neemt in theaters afscheid van zijn fans

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Drie weken geleden reed Bauke Mollema zijn laatste koers. Na negentien seizoenen als professioneel wielrenner zette de Zuidhorner er in de Ronde van Lombardije een emotionele punt achter.
Lees verder →
Jeffrey blok gitaar

Succesvolle editie Schaduwband Halloween van Het KunstKwartier!

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
De Schaduwband trad weer op in de bovenzaal van In ’t Holt!
Lees verder →
Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Talero 1 wint kees zuidland ongeslagen

Ttv Talero 1 verstevigt koppositie in 2e klasse

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Talero heeft een grote slag geslagen door concurrent Tjuchem 3 in het hol van de leeuw met 3-7 te verslaan
Lees verder →