Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

ZENO in topvorm!

25 april 2010    Zuidhorn-nieuws
Met 9 zwemmers deed ZENO op 24 april 2010 mee aan de laatste 100 meter zwemwedstrijd van dit seizoen, in Hoogezand. Vooraf was al aangegeven dat dit de laatste mogelijkheid was om

Met 9 zwemmers deed ZENO op 24 april 2010 mee aan de laatste 100 meter zwemwedstrijd van dit seizoen, in Hoogezand. Vooraf was al aangegeven dat dit de laatste mogelijkheid was om limieten voor de Groninger Kampioenschappen (PGZK) te halen, maar dat werd natuurlijk niet helemaal serieus genomen. De uitslagen laten echter zien dat de ZENO-zwemmers helemaal in topvorm waren! Mattia van der Laan haalde de limiet op de 100 meter schoolslag en won daarbij de zilveren medaille. Patrick Huberts haalde de limiet zowel op de 100 meter schoolslag (met een bronzen medaille) als op de 200 meter wisselslag.

Daarnaast werden er ook nog medailles veroverd door Xander Huberts (3e) en Mirte Drijfhout (3e). Vrijwel iedereen zwom een dik PR op de 100 meter schoolslag: Arianne Kooijinga verbeterde haar tijd met 9 seconden, Mandy van Mal met 11 seconden en Rowin Zijlstra met 6 seconden. Mirte zwom daarnaast de 400 meter vrije slag maar liefst 50 seconden sneller dan vorige keer, maar dat was dan ook 8 jaar geleden!

Er zijn ook weer clubrecords gesneuveld: Arianne zwom op de 100 meter wisselslag 3 seconden sneller, een verbetering van haar eigen clubrecord voor 9-jarigen. Patrick zwom het clubrecord op de 200 meter wisselslag en Mirte op de 100 meter schoolslag.
Nu op naar de meivakantie, en daarna de Groninger kampioenschappen!

25-04-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wethouder harry stomphorst op zijn afscheidsreceptie met naast hem zijn vrouw ria

Harry Stomphorst neemt afscheid als wethouder gemeente Westerkwartier

19 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Bestuurder dichtbij inwoners
Lees verder →
Allersmaborg

Ontdek het wierdenlandschap van Ezinge

19 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
excursie langs museum Wierdenland, wierde Ezinge en tuinen Allersmaborg
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Inloopbijeenkomst rotondes Leek & Cultuurprijs, Leefbaarheidsprijs en Sportprijs

18 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 juni
Lees verder →
Draverij aduard 2024 (7)

82 paarden in tien draverijen op koersdag in Aduard

17 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Gratis toegang en mooie prijzen
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Internationale Sponsor Fietstocht voor Beatrixoord

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Van Londen naar Haren op de fiets. Met tussenstop in Niebert
Lees verder →
Garnwerd-molen

Korenmolen De Meeuw in volle glorie hersteld

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Na een ingrijpende restauratie wordt korenmolen De Meeuw op zaterdag 4 juli om 12.00 uur officieel weer in gebruik genomen
Lees verder →