Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zeer geslaagd Fanclubfeest Adrian Mey en cd-presentatie

10 november 2013    Zuidhorn-nieuws
Ca. 100 fans kwamen op deze gezellige avond af
Adrian mey - foto joop vd meer (2)

Afgelopen zaterdag werd in Hotel-Restaurant “In ’t Holt” te Zuidhorn de jaarlijkse fanclubavond gehouden van de Zuidhorner zanger-entertainer Adrian Mey.
‘s Middags werd er door diverse mensen hard gewerkt om het geluid op te bouwen en het bestuur van de Fanclub was druk bezig om alle “gadgets”, cd’s en dvd’s van Adrian uit te stallen voor de verkoop.

Ca. 100 fans uit onze eigen regio en daarbuiten kwamen op deze gezellige avond af waar Adrian Mey ook zijn nieuwe, Groningstalige single “’k Heb die laif” presenteerde.
De originele versie van dit nummer is “‘k heb je lief” van Paul de Leeuw.
De nieuwe single werd zeer warm ontvangen, vooral omdat Mey eens een Groningstalig nummer heeft opgenomen. Mey kreeg het nummer aangeboden door Wim Oostland van Creative Media Recording’s uit Groningen. Zelf ging hij nog met de tekst aan de slag en met uiteindelijke hulp van de Groninger liedjesschrijver/zanger Martin Korthuis kwam de uiteindelijke tekst tot stand.

Het eerste exemplaar van de cd werd door Mey overhandigd aan zijn jongste zus. De reden hiervan was het turbulente jaar wat de familie heeft gehad. In maart overleed de oudste zus van Adrian Mey en zelf heeft hij ook te maken gehad met zeer ernstige gezondheidsklachten. Het werd even een mooi moment voor broer en zus.
Aan deze zeer geslaagde avond werkten mee het duo Hindrik & Ria, Sijtse Scheeringa, Niels Span en natuurlijk Adrian Mey zelf. Daarnaast kwamen nog twee artiesten in actie die spontaan op deze avond waren afgekomen, te weten zangeres Liza, waarmee Adrian al geruime tijd samenwerkt en zanger Alex W. Tevens was er een verloting waarmee het publiek leuke prijzen kon winnen. Helaas moest zanger/presentator Erik Rossing verstek laten gaan wegens omstandigheden waardoor Adrian zelf de presentatie van deze avond in handen nam. Het geluid werd weer uitstekend verzorgt door Lia en Dennis.

Het Fanclubbestuur, bestaande uit voorzitter Willem Brouwer, penningmeester Colinda Erenstein, secretaresse  Carla Verwoert en bestuursleden  Ria de Weerd en Sandrea Meijerman wil alle fanclubleden, sponsoren en medewerkers van Hotel-Restaurant “In ’t Holt” hartelijk bedanken voor hun bijdrage in deze, zonder hen was dit onmogelijk.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Coaltieakkoord 2026

‘Samen zijn wij Westerkwartier’ - partijen presenteren coalitieakkoord

25 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Centraal staan nabijheid, verantwoordelijkheid en samenwerking
Lees verder →
Ondertekening ao - 25 juni 2026

250 nieuwe woningen in wijk De Oostergast Zuidhorn

25 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Betaalbare en kwalitatief goede huur- en koopwoningen
Lees verder →
Cheque badeendenrace

€ 3.000 voor KunstImpuls dankzij Lions Club Westerkwartier

25 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
kinderen van 0 tot 12 jaar kunnen hierdoor kennis maken met de vele disciplines binnen kunst en cultuur.
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Meedoen aan de voorstelling Aan Boord van Gronings Vuur Westerkwartier

24 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Gezocht: jonge dansers, Spelers voor rol als bus-host/gastheer, Zangers
Lees verder →
Summerproat (21)

Dichtclub Westerkwartier op Summerproat: van woorden tot gedichten

24 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Leden van Dichtclub Westerkwartier gaan tijdens Summerproat op donderdag 25 juni, bij Borg Nienoord, woorden verzamelen
Lees verder →