Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zakenkring Zuidhorn betreurt afgelasten Komfeest maar besluit noodzakelijk

6 oktober 2020    Zuidhorn-nieuws
Jammer van alle tijd, energie en geld wat in de voorbereiding is gestoken, maar gezondheid staat uiteraard op de eerste plaats voor de organisatoren.
Zakenkringlogo

Persbericht
Het bestuur van de Zakenkring Zuidhorn heeft met gemengde gevoelens maar in goed overleg met de medeorganisatoren Cultureel Centrum Zuidhorn en Welkom in Zuidhorn woensdag 30 september besloten het Kom in Zuidhorn Evenement op zaterdag 3 oktober niet door te laten gaan.

Dit ondanks het feit dat we veel voorzorgsmaatregelen in acht hadden genomen en voorbereid en daarom een Evenementenvergunning van de gemeente Westerkwartier hadden ontvangen. Voor het Straattheater optreden was er echter nog geen toestemming van de Veiligheidsregio Groningen en niet zeker dat we die zouden krijgen.

De aanscherping van de Corona maatregelen op 29 september en de groei van het aantal besmettingen, ook in het Westerkwartier was aanleiding af te zien van de organisatie van het jaarlijks Evenement.

Jammer van alle tijd, energie en geld wat in de voorbereiding is gestoken, maar gezondheid staat uiteraard op de eerste plaats voor de organisatoren.

We hopen dat het voordeelbonnen boekje dat in dorp Zuidhorn is verspreid en ook bij de deelnemende winkels verkrijgbaar is met aanbiedingen tot en met 31 december 2020 zal worden gebruikt om de winkeliers in Zuidhorn te bezoeken.

We hopen iedereen een volgende keer onder betere omstandigheden te mogen ontmoeten bij een van de evenementen in het dorp Zuidhorn.

Namens de organisatoren Kom in Zuidhorn Evenement.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Archeologie-tussen-de-gasten (10)

Archeologen graven van alles op in Zuidhorn ( zelfs een oefenboerderij van de brandweer)

03 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Zuidhorn ook al in de ijzertijd bewoond
Lees verder →
Abdij artvark live  eric van nieuwland

Jaarprogramma 2025-2026 Abdijconcerten bekend

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
De kaartverkoop van het nieuwe seizoen gestart.
Lees verder →
Lantaarnpaal-poster-juli (1)

Nieuws van de lantaarnpaal #2

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aanplakbiljet is van alle tijden, denk aan Luther die zijn stellingen kenbaar maakte door ze aan de deur te spijkeren. Ook de lantaarnpaal is een gewillig object om boodschappen of oproepen te doen.
Lees verder →
Aduarderzijl-2025-2

Op de fiets door bijzondere landschap tussen Ezinge, Garnwerd en Schilligeham

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 16 augustus vanuit Museum Wierdenland, Ezinge
Lees verder →
Varen-bootje-matsloot

Rondje Zummer kiest het ruime sop en vaart Westerkwartier binnen

30 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Vanaf 18 augustus doet verslaggeversduo Maartje Ettema en Niiwino Geertsema, Schaphalsterzijl, Ezinge en Aduarderzijl en Garnwerd aan
Lees verder →
Politieauto

Verdacht persoon snuffelt rond in tuinen in Zuidhorn

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
“Maakt er een rommeltje van”
Lees verder →