Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

“Wonen in het paradijs, leven in de hel ”

23 juni 2013    Zuidhorn-nieuws
Film over gekmakende bromtoon

GRIJPSKERK - Twee filmmaaksters uit Sauwerd en Groningen willen een documentaire maken over het gekmakende geluid dat mensen in de omgeving van de gasopslag in Grijpskerk horen. Een lage bromtoon veroorzaakt daar al jaren klachten. Christa Moesker uit Sauwerd en Margriet Westerhof uit Groningen duiken in het probleem.

Publiek kan financieel bijdragen aan film

Ze hebben al vijfduizend euro subsidie van de gemeente Zuidhorn gekregen, voor de rest vragen ze om hulp van het publiek via de website cinecrowd.nl. Via een website kunnen mensen sponsoren. "Sommige slachtoffers procederen al tien jaar, maar ze krijgen nergens voet aan de grond", zegt Westerhof.

» Bekijk een trailer en maak tevens deze film mede mogelijk

Luister in dit filmpje zelf wat mensen in de omgeving van Grijpskerk horen. "Volgens slachtoffers komt het geluid goed overeen met wat zij horen", zegt Westerhof.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Omd niehove

Veerkrachtig erfgoed in het Westerkwartier!

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De Stichting Open Monumentendag Westerkwartier kijkt met veel enthousiasme vooruit naar de aankomende Open Monumentendag op zaterdag 12 september 2026.
Lees verder →
Take one

Jeugdkorps Bicycle Showband Crescendo opent Streetparade en Take One 2026

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Take One eerste grote testcase voor Wereld Muziek Concours shows
Lees verder →
Biobased verduurzamen woningen

Feestelijk moment voor biobased verduurzamen van woningen in Leek

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De woningen krijgen een nieuw biobased dak voorzien van natuurlijke hennepisolatie, daarnaast wordt er hybridewarmtepomp en kunststofkozijnen geplaatst.
Lees verder →
Boot schip zee

Boottransport in Groningen: zo regel je het vervoer van je jacht

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Een jacht verplaatsen is geen kwestie van even een aanhanger huren.
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Van Londen naar Haren op de fiets voor Beatrixoord

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Tussenstop in Niebert bij wegrestaurant “In de Klaver” om kennis te maken met het bestuur van Vereniging Vrienden van Beatrixoord
Lees verder →
Plack

Nominaties Groninger Cultuurprijzen 2026 geopend

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn 3 categorieën: professionals, talent en amateurkunst. Iedere winnaar ontvangt € 5.000
Lees verder →