Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wisselwinkel in juni open in Zuidhorn

21 mei 2020    Zuidhorn-nieuws
Pand in Overtuinen passage Ingericht door Tosja en Gerard Schaeffer, Frouwina bloem en Moes en Moes
Frouwina

Carin Bosklopper van Koetshuysch kaas heeft haar winkel verplaatst naar de overzijde in de Overtuinen passage. 

Haar oude mooie kleine pandje laat zij nu gebruiken door mensen die iets aan te bieden, te exposeren, te promoten of gewoon te verkopen hebben. 

In de komende periode wordt de winkel ingericht door Tosja en Gerard Schaeffer, Frouwina bloem en Moes en Moes.

Op bijgaande foto’s is werk te zien van Tosja en Gerard Schaeffer en Frouwina Bloem. Moes & Moes, gevestigd aan de Zuiderweg, is een winkel met stoere, hippe woonspullen. Ook bieden ze stylingadvies aan huis.

Frouwina Bloem maakt vanaf 2005 muurschilderingen die op verschillende plekken in de regio en daarbuiten zijn te zien. Zo heeft ze schilderingen gemaakt in het Zonnehuis, in zwembad Eekeburen en bij de Zijlen in Zuidhorn.

In de wisselwinkel zullen wat voorbeelden hangen van haar werk. Ook zullen er in de winkel ansichtkaarten zijn, niet van haar schilderingen maar met veelal teksten.

Kom kennismaken met de mensen en hun werk. De wisselwinkel is elk weekeinde geopend, ingericht door iemand anders dus steeds verrassend!

Update  van 2 tot en met 4 juli  popup expositie Pracht van Groningen van Johan van der Dong (Grijpskerk)

Het idee van Carin Bosklopper is om dit te laten gebruiken door mensen die iets aan te bieden, te exposeren, te promoten of gewoon te verkopen hebben. Carin denkt hierbij aan de vele ijverige Crea Bea's, hobbyisten, kunstenaars maar ook aan (sport) verenigingen, goede doelen en andere interessante inspirerende initiatieven die Zuidhorn rijk is. Ook ondernemers die een Outlet willen opzetten of zich gewoon willen presenteren zijn welkom.

Kosten of huur zijn er niet aan verbonden. Wel wordt er een vrijwillige bijdrage gevraagd want Carin hoopt hiermee een beetje loop te houden in het centrum van Zuidhorn. Dit idee is ontstaan voor de Corona crisis en vergt dus enige aanpassingen, hierbij houden we de 1,5 meter goed in de gaten en ook het aantal bezoekers.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Carin Bosklopper bosklopperc@gmail.com of via tel.:  06 51129796

  • Tosja
  • Moes
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kamphuisgroentenoordhorn (2)

Noordhorn helpt getroffen Groenteboer met steunactie na blikseminslag

08 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
"belangrijk voor het dorp"
Lees verder →
Hayemaheerd-

Niet meer slapen in het stro bij Hayemaheerd

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Het Strohotel, de camping, de feest- en vergaderlocatie - gaat sluiten
Lees verder →
Abutilon-2019 (3)

Jan-Chris en Greta Melishoek stoppen!

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Na 20 jaar Bloemenboetiek Abutilon Zuidhorn
Lees verder →
Marrit westerhuis

Verrassende expositie in Zuidhorn met still shots en storyboards

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
viltwerken, still shots en storyboards van haar animaties
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Heb een mooie zomer!, Doe mee met de KCA route & Voetjes-actie

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 7 juli
Lees verder →
Airco

Koel blijven in de keuken: het belang van een goede airco

07 juli 2026    Regio-nieuws
Een drukke keuken vraagt om tempo, concentratie en constante kwaliteit, ook wanneer ovens, fornuizen en vaatwassers de ruimte snel opwarmen.
Lees verder →