Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wilma’s Fashion genomineerd als ‘Beste Zelfstandig

19 oktober 2008    Zuidhorn-nieuws
19-10-2008 Wilma’s Fashion Zuidhorn was genomineerd voor de Publieksprijs ‘Beste Zelfstandige Winkel’. Deze prijs is voor een zelfstandige winkelier de mooiste onderscheiding die je maar kunt krijgen juist omdat de consumenten, de klanten dus,

19-10-2008
Wilma’s Fashion Zuidhorn was genomineerd voor de Publieksprijs ‘Beste Zelfstandige Winkel’.

Deze prijs is voor een zelfstandige winkelier de mooiste onderscheiding die je maar kunt krijgen juist omdat de consumenten, de klanten dus, bepalen wie de winnaar is.

Wilma Jager was blij verrast te horen dat zij genomineerd was voor deze publieksprijs.
Een klant wees haar erop dat zij was aangemeld voor deze wedstrijd.
Het feit dat zij niet door is naar de laatste ronde vindt Wilma minder belangrijk:” Het is natuurlijk al fantastisch dat je klanten je aanmelden en op je stemmen. Dan weet je dat je het goed doet” Aldus Wilma.
Uiteindelijk zijn er tien zelfstandige winkels doorgegaan naar de finale.
Wilma's Fashion is al bijna vijftien jaar bezig met het up-to-date houden van haar collectie damesmode.

Bij Wilma's Fashion vindt de vrouw voor elke gelegenheid een leuke outfit. De uitgebreide collectie heeft een regelmatig wisselend aanbod.
De kleding van Wilma's Fashion is modieus met actuele details en verkrijgbaar in de laatste modekleuren. " We horen regelmatig dat mensen denken dat we duur zijn. Maar dat is zeker niet het geval. Onze collectie ziet er wellicht prijzig uit maar is dat beslist niet" Wilma's Fashion heeft zowel jonge als oudere dames als klant. De collectie is niet gerangschikt op leeftijd. Bij het advies wordt er gekeken of de beoogde kleding de persoon goed staat. De reguliere collectie van Wilma's Fashion gaat van maat 36 tot en met maat 48.
Kom eens een kijk je nemen en laat u verrassen!
Wilma's Fashion heeft tevens een zaak in de Kerkstraat 68 te Veendam
» Meer over Wilma

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Gerben jongsma sgp

Gerben Jongsma SGP raadslid gemeenteraad Westerkwartier

22 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Opvolger Tim Venekamp die vertrekt naar Drenthe
Lees verder →
Tim venekamp

Eerste SGP raadslid ooit in gemeenteraad Westerkwartier stopt

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 2026 wist de SGP voor het eerst een zetel te behalen.
Lees verder →
Reunie bambi 2026

Reünie kleuterschool de “BAMBI” en de christelijke lagere school Geert Waldastraat

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Organisatoren Albert, Reint en Joke kijken terug op een zeer geslaagde reünie
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over raadsoverleg begroting, Lancering podcast & Cyber Agents!

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 20 oktober
Lees verder →
Honor-devices

Hoe kies je het juiste HONOR-apparaat voor jou?

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Vergelijk HONOR-apparaatopties op basis van levensstijl, gebruiksbehoeften en belangrijkste functies om de juiste smartphone, wearable of smart apparaat voor jou te vinden.
Lees verder →
Koperblazers

Muzikanten gezocht voor de voorstelling Braand!

19 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De voorstelling zal in januari 2027 ongeveer twintig keer te zien zijn in dorpshuizen en zalen in het Westerkwartier
Lees verder →