Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wilma’s Fashion genomineerd als ‘Beste Zelfstandig

19 oktober 2008    Zuidhorn-nieuws
19-10-2008 Wilma’s Fashion Zuidhorn was genomineerd voor de Publieksprijs ‘Beste Zelfstandige Winkel’. Deze prijs is voor een zelfstandige winkelier de mooiste onderscheiding die je maar kunt krijgen juist omdat de consumenten, de klanten dus,

19-10-2008
Wilma’s Fashion Zuidhorn was genomineerd voor de Publieksprijs ‘Beste Zelfstandige Winkel’.

Deze prijs is voor een zelfstandige winkelier de mooiste onderscheiding die je maar kunt krijgen juist omdat de consumenten, de klanten dus, bepalen wie de winnaar is.

Wilma Jager was blij verrast te horen dat zij genomineerd was voor deze publieksprijs.
Een klant wees haar erop dat zij was aangemeld voor deze wedstrijd.
Het feit dat zij niet door is naar de laatste ronde vindt Wilma minder belangrijk:” Het is natuurlijk al fantastisch dat je klanten je aanmelden en op je stemmen. Dan weet je dat je het goed doet” Aldus Wilma.
Uiteindelijk zijn er tien zelfstandige winkels doorgegaan naar de finale.
Wilma's Fashion is al bijna vijftien jaar bezig met het up-to-date houden van haar collectie damesmode.

Bij Wilma's Fashion vindt de vrouw voor elke gelegenheid een leuke outfit. De uitgebreide collectie heeft een regelmatig wisselend aanbod.
De kleding van Wilma's Fashion is modieus met actuele details en verkrijgbaar in de laatste modekleuren. " We horen regelmatig dat mensen denken dat we duur zijn. Maar dat is zeker niet het geval. Onze collectie ziet er wellicht prijzig uit maar is dat beslist niet" Wilma's Fashion heeft zowel jonge als oudere dames als klant. De collectie is niet gerangschikt op leeftijd. Bij het advies wordt er gekeken of de beoogde kleding de persoon goed staat. De reguliere collectie van Wilma's Fashion gaat van maat 36 tot en met maat 48.
Kom eens een kijk je nemen en laat u verrassen!
Wilma's Fashion heeft tevens een zaak in de Kerkstraat 68 te Veendam
» Meer over Wilma

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Mobiliteitsverkenning v.d. westkant van groningen

Provincie en Westerkwartier starten mobiliteitsverkenning Westzijde Groningen

23 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De provincie Groningen en de gemeente Westerkwartier zijn gestart met een brede mobiliteitsverkenning in de westzijde van de provincie
Lees verder →
Hockey (9)

Cultuur en sport profiteren van extra OZB-verhoging

23 april 2026    Zuidhorn-nieuws
hoofdveld hockeyvereniging MHC Westerkwartier in Zuidhorn volledig nieuw
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

College stelt restauratie kanonnen Aduarderzijl voor

23 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Het gaat om originele kanonnen die vermoedelijk bij de schans Aduarderzijl zijn gebruikt tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
Lees verder →
Bernard leemker (1899-1990), tipsy sailors, olieverf op doek,cafe biljart

Tentoonstelling ‘BIER’ In Museum Wierdenland

23 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Wist je dat de eerste wierdenbewoners 2500 jaar geleden al bier dronken?
Lees verder →
Auto popi-image-20861

​Autoverzekering in Zuidhorn: waar moet je als lokale automobilist écht op letten?

23 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Autorijden in Zuidhorn voelt voor veel inwoners overzichtelijk en vertrouwd.
Lees verder →
Nieuwe inwoners zuidhorn

Warm welkom voor nieuwe inwoners Zuidhorn

22 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Tulpen van “Tafels van Hoop”
Lees verder →