Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wijnloop Zuidhorn: Wandelen met een glas wijn in de hand

24 september 2023    Zuidhorn-nieuws - fotos
Gezellige en ontspannen sfeer in centrum
Wijnloop zuidhorn 2023 (1)

De eerste wijnloop in Zuidhorn bleek een schot in de roos afgelopen zaterdag. Maar liefst 71 mensen schreven zich on-line in voor deze primeur in het Westerkwartier.

Vanaf 14.00 kon er bij de Conceptstore Favorites een glas worden afgehaald waarmee de wandeling kon beginnen.  De intentie van de Wijnloop is om eens ongedwongen binnen te stappen bij een winkel of bedrijf waar je misschien zelf niet snel zou komen of waar je het bestaan nog niet van wist. Dat bleek voor Favorites in de Overtuinen-passage al goed uit te pakken. Veel van de deelnemers maakten voor het eerst kennis met eigenaresse Auktje.

Verspreid door het centrum zag je mensen met een leeg wijnglas in de hand etalages bekijken ( extra interessant momenteel door de etalageroute ) en wandelen naar het volgende bedrijf. Niet iedereen deed mee wat soms voor verwarring zorgde bij de wandelaars. Een reden voor winkeliers om volgend jaar toch maar mee te doen!

Maar liefst 13 winkels schonken een glaasje wijn van goede kwaliteit, veel wijnen zijn dan ook geleverd door Ghebels wijnen.  Niet iedereen bleek overal een glas te nemen of alle bedrijven aan te doen. Hoofdreden is dan ook niet de drank, maar de gezelligheid en bezoekjes aan bedrijven en gesprekken met de eigenaar

Het evenement sloeg dermate aan dat menigeen al vroeg naar de datum van de volgende wijnloop. Een mooie samenwerking van bedrijven in het centrum!

Dit initiatief werd aangedragen door een betrokken inwoner van het dorp die samen met een bij Zakenkring Zuidhorn aangesloten winkelier de organisatie op zich nam. Heeft u ook een idee of tip voor een evenement? Laat het weten » Email

 

  • Wijnloop zuidhorn 2023 (7)
  • Wijnloop zuidhorn 2023 (19)
  • Wijnloop zuidhorn 2023 (22)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →