Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wethouder houdt kleren aan bij opening Zwemcentrum

28 maart 2013    Zuidhorn-nieuws
Om de ondernemers welkom te heten was het voltallige college en een aantal raadsleden van Zuidhorn aanwezig.
Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (5)

Onder grote belangstelling werd door wethouder Stol woensdagmiddag met het hijsen van de vlag het zwemcentrum Zuidhorn geopend.
Tijdens zijn openingswoord refereerde de wethouder aan het langdurige proces om tot dit resultaat te komen. De sluiting van Zwembad De Waterborgh, diverse partijen die een plan indienden en een burgerinitiatief om De Waterborgh open te houden.
“Er zijn vele raadsvergaderingen aan gewijd waarbij jullie tot laat bij aanwezig waren” zo zei hij. “Dat geeft al aan dat jullie doorzetters zijn” merkte hij op.

Doorzettingsvermogen en vertrouwen
Ook de heer Notebomer van het gelijknamige bouwbedrijf sprak over het doorzettingsvermogen van het tweetal Pantjes en Vaatstra. In zijn speech schetste hij de langdurige zakelijke relatie tussen zijn bedrijf en ondernemer Pantjes. De gesprekken over de bouw van dit zwemcentrum verliepen goed.
In een later stadium moest ook over de financiering ervan gesproken worden;  Banken stellen zich door de crisis terughoudend op en “Vastgoed is kennelijk een vies woord voor banken geworden” zo zei Notebomer. Samen met installateur Damstra heeft hij het project zogezegd risicodragend gebouwd. Er is een soort huurkoopconstructie gemaakt waarbij de ondernemers na verloop van tijd het gebouw kopen. Notebomer heeft daar alle vertrouwen in. In Kollum werd dezelfde constructie gebruikt en al na drie jaar waren de ondernemers in staat om het gebouw over te nemen.
Dit zegt genoeg over de capaciteiten van de ondernemers zei Notebomer.
Op basis van vertrouwen kun je heel ver komen.

Receptie
Na de openingshandeling werd er binnen een receptie gehouden met familie, vrienden en zakelijke relaties. Om de ondernemers welkom te heten was het voltallige college en een aantal raadsleden van Zuidhorn aanwezig.

Open voor publiek
Tweede Paasdag is er Open Huis in het Zwemcentrum
Atlasstraat 3
ZUIDHORN
www.zc-zuidhorn.nl

  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (10)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (12)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (11)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (9)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (1)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (2)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (3)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (4)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (6)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (7)
  • Openingzwemcentrumzuidhorn2013 (8)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

parkeren overtuinen

Gratis parkeren in Zuidhorn maar niet op het plein

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Nieuw ingericht plein vrijplaats voor foutparkeerders ( en die betalen de prijs )
Lees verder →
Wethouder be schollema

Taalpunt: hét spreekuur voor alles over lezen, schrijven, rekenen en digitale vaardigheden

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
een plek waar volwassenen uit de gemeente Westerkwartier terecht kunnen
Lees verder →
Bomenplanten overtuinen3

Flinke bomen op Overtuinen: Zin in het voorjaar

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ook elders in het centrum veel ruimte voor groen
Lees verder →
Wethouder be schollema

Gemeente Westerkwartier geeft groen licht voor ontwikkeling Campus Rodenburg in Leek

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Belangrijke investering voor Leek-Tolbert
Lees verder →
Ondertekening grijpskerk

Hoogste punt bereikt bij nieuwbouw Lauwers College Grijpskerk

28 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De oplevering van het nieuwe schoolgebouw staat gepland voor later dit jaar.
Lees verder →