Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Westerkwartier Marathon wordt Westerkwartier Food Run!

11 oktober 2019    Zuidhorn-nieuws - Sport
Op zaterdag 3 oktober 2020
Wk marathon

Op 6 oktober 2018 was er de meer dan geslaagde Westerkwartier met 800 deelnemers op de verschillende onderdelen. De vraag of er nog een vervolg aan gegeven zou worden is nu beantwoord! De Westerkwartier Marathon krijgt een ander, eigentijds vervolg. Wij willen alle burgers van het Westerkwartier eens in de 2 jaar in beweging blijven houden, kennis laten maken met onze mooie gebouwen én de mogelijkheden van gezonde voeding! Op zaterdag 3 oktober 2020 is het dan zo ver en vindt de Westerkwartier Food Run plaats!

Stichting 40 Mijl
Voor de organisatie moesten we op zoek naar een nieuwe rechtspersoon. Deze werd gevonden bij de Stichting 40 Mijl! De in Den Ham (Westerkwartier) gevestigde stichting organiseert bijzondere wandel- en sportevenementen in het mooiste gebied van Nederland: het Westerkwartier en het Lauwersmeergebied. Een magnifieke midzomernacht wandeltocht door het Dark Sky Park Lauwersmeer, routes in en om het Lauwersmeer en een Kennedymars bieden een echte beleving voor de wandelaar en zwemmer! Nu komt er dus de Westerkwartier Food Run op zaterdag 3 oktober 2020 bij!

Plastic Soup Foundation
Een groot deel van de wereldbevolking is afhankelijk van voedsel uit zee. De plastic verontreiniging van het water kan onze gezondheid ernstig schaden. De Plastic Soup Foundation zet zich in voor projecten, die de oceanen en zeeën probeert schoner te maken. Stichting 40 Mijl ondersteunt dit initiatief en maakt het mogelijk om een donatie te doen voor de Plastic Soup Foundation!

Westerkwartier Food Run
Op zaterdag 3 oktober 2020 kunt u ’s middags in en rond Leek hardlopen of wandelen over een parkoers van ongeveer 10 kilometer met daarin ca. 5 stops. Tijdens deze stops wordt u verrast met heerlijke drankjes en gerechtjes. Wij verklappen voorlopig nog niet welke gerechtjes en welke gebouwen in de route opgenomen zijn, maar neemt u van ons aan: het wordt een enorm festijn met start en finish bij de Rodenburghal te Leek. We proberen lokale streekproducten op te nemen in het assortiment. Kosten zijn 19 euro per persoon, exclusief een bijdrage voor de Plastic Soup Foundation. U kunt zich binnenkort aanmelden via de website http://www.wk-foodrun.nl. Wees er snel bij, er worden slechts 800 deelnemers toegelaten!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Herfst kind natuur

Week van de Pleegzorg

23 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Is jouw huis een tweede thuis?
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Tweede Kamerverkiezing 2025, takkenroute & Appeltje Eitje!

21 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 21 oktober
Lees verder →
Groente fruit

Gezond en betaalbaar eten? Appeltje Eitje!

20 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Gezond eten hoeft niet ingewikkeld of duur te zijn!
Lees verder →
Jubileumkoor

Jubileumkoor Zuidhorn naar Groots Noordelijk Zangfestijn

20 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Vijftig koren met in totaal zo’n 1500 zangers uit de drie noordelijke provincies
Lees verder →
Ruben talen en dathan dijksma

Talero-teams strijdend ten onder

20 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Na een aantal zeer succesvolle competitierondes moesten alle teams die competitie speelden hun meerdere erkennen in de tegenstanders.
Lees verder →
Werkzaamheden kruisinga juliana

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →