Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Westerkwartier Marathon wordt Westerkwartier Food Run!

11 oktober 2019    Zuidhorn-nieuws - Sport
Op zaterdag 3 oktober 2020
Wk marathon

Op 6 oktober 2018 was er de meer dan geslaagde Westerkwartier met 800 deelnemers op de verschillende onderdelen. De vraag of er nog een vervolg aan gegeven zou worden is nu beantwoord! De Westerkwartier Marathon krijgt een ander, eigentijds vervolg. Wij willen alle burgers van het Westerkwartier eens in de 2 jaar in beweging blijven houden, kennis laten maken met onze mooie gebouwen én de mogelijkheden van gezonde voeding! Op zaterdag 3 oktober 2020 is het dan zo ver en vindt de Westerkwartier Food Run plaats!

Stichting 40 Mijl
Voor de organisatie moesten we op zoek naar een nieuwe rechtspersoon. Deze werd gevonden bij de Stichting 40 Mijl! De in Den Ham (Westerkwartier) gevestigde stichting organiseert bijzondere wandel- en sportevenementen in het mooiste gebied van Nederland: het Westerkwartier en het Lauwersmeergebied. Een magnifieke midzomernacht wandeltocht door het Dark Sky Park Lauwersmeer, routes in en om het Lauwersmeer en een Kennedymars bieden een echte beleving voor de wandelaar en zwemmer! Nu komt er dus de Westerkwartier Food Run op zaterdag 3 oktober 2020 bij!

Plastic Soup Foundation
Een groot deel van de wereldbevolking is afhankelijk van voedsel uit zee. De plastic verontreiniging van het water kan onze gezondheid ernstig schaden. De Plastic Soup Foundation zet zich in voor projecten, die de oceanen en zeeën probeert schoner te maken. Stichting 40 Mijl ondersteunt dit initiatief en maakt het mogelijk om een donatie te doen voor de Plastic Soup Foundation!

Westerkwartier Food Run
Op zaterdag 3 oktober 2020 kunt u ’s middags in en rond Leek hardlopen of wandelen over een parkoers van ongeveer 10 kilometer met daarin ca. 5 stops. Tijdens deze stops wordt u verrast met heerlijke drankjes en gerechtjes. Wij verklappen voorlopig nog niet welke gerechtjes en welke gebouwen in de route opgenomen zijn, maar neemt u van ons aan: het wordt een enorm festijn met start en finish bij de Rodenburghal te Leek. We proberen lokale streekproducten op te nemen in het assortiment. Kosten zijn 19 euro per persoon, exclusief een bijdrage voor de Plastic Soup Foundation. U kunt zich binnenkort aanmelden via de website http://www.wk-foodrun.nl. Wees er snel bij, er worden slechts 800 deelnemers toegelaten!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kampioenen mo201  (1)

Meiden van MO20/1 verdiend kampioen

14 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Laatste wedstrijd tegen coryfeeën team
Lees verder →
Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →