Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wereldberoemde continentals bezoeken Zuidhorn

20 juli 2011    Zuidhorn-nieuws
De Continentals trekken met eigentijdse muziek, zang en dans door heel Europa om spetterende concerten te geven. Maandag 8 augustus 2011 om 19:30 uur wordt er ook in Gereformeerde Kerk - De Gast

De Continentals trekken met eigentijdse muziek, zang en dans door heel Europa om spetterende concerten te geven.
Maandag 8 augustus 2011 om 19:30 uur wordt er ook in Gereformeerde Kerk - De Gast 58 een concert gegeven door deze groep energieke en enthousiaste jongeren. Met een bruisende show, een heldere boodschap en aanstekelijke passie brengen zij het verrassende programma "Trails Of Trust"

Met hun enthousiaste optredens, moderne choreografieën en professionele shows zijn de Continentals, Young Continentals en Continental Kids al meer dan vier decennia een voorbeeld voor menig gospel-, tiener- of kinderkoor. Met het programma "Trails Of Trust" wil de groep duidelijk maken dat de boodschap van Gods hoop levensveranderend kan zijn! Geloof en vertrouwen zijn een kernbegrip en drijfveer voor miljoenen mensen; de Continentals geven een stem aan deze gevoelens en gedachten in hun aansprekende hedendaagse muziek en dans.
De deelnemers zijn door audities geselecteerd en hebben het avondvullende programma tijdens een oefenperiode ingestudeerd. Allen geven hun vakantie op voor deze tournee! Dit jaar worden 4 groepen getraind om dit avondvullende concert te kunnen uitvoeren in Duitsland, Frankrijk, Zwitserland, Oostenrijk, Tsjechië, Slowakije, Hongarije, Italië en Nederland. Daarnaast zijn er groepen actief in Amerika, Hongarije, Roemenië en Zuid-Amerika.
Een optreden van de Continentals is geschikt voor iedereen die van muziek, dans en enthousiasme houdt.

De groep die een concert zal geven in Zuidhorn zal bestaan uit zo’n 25 door auditie geselecteerde zangers. Het koor dat voor Zuidhorn is geboekt wordt door een eigen band begeleid. De geluidsman, Floris Sprong komt uit Zuidhorn. Het programma is zeer divers en bestaat uit zowel speciaal voor de Continentals geschreven liederen als in Continentalstijl gearrangeerde koorwerken. Titels als "I Put My Trust In You", "Only The World" en "No Matter What" zetten je op het spoor van vertrouwen." Alle songs maken het mogelijk om deze avond een "life changing experience" te ondergaan!

8 augustus 2011 | Gereformeerde Kerk - De Gast 58 | 19:30 | Info en reserveringen 06-51526891 | Kaarten in de voorverkoop bij Echte Bakker Staghouwer in Zuidhorn
20-07-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Oranjemarkt

Oranjemarkt Koningsdag Zuidhorn: programma

16 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Grootste Oranjemarkt in de regio 09.00-17.00 uur
Lees verder →
Campina boerderijdag aalfs noordhorn (2)

Campina Open Boerderijdagen 2026: boerderijen in Groningen open voor publiek

16 april 2026    Zuidhorn-nieuws
OP bezoek bij Familie Dijkstra - Melkveebedrijf 'de Hoogte' Zuidhorn
Lees verder →
Be schollema patrick tuil convenant quadraten en westerkwartier april26

Convenant Quadraten en gemeente Westerkwartier ondertekend

16 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Afspraken over samenwerking, overleg en informatie-uitwisseling rond het openbaar onderwijs in de gemeente.
Lees verder →
Verkeersbrigadiers-

Westerkwartier krijgt ruim € 1,1 miljoen SPV subsidie voor aanpakken knelpunten verkeer

16 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Openbare verlichting, een fietsoversteek, wegversmallingen en een vrij liggend voetpad
Lees verder →
Fietshelm kinderen

Dag van de Fietshelm; kortingsactie en ontwerpwedstrijd van start

16 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Actie ook in Grijpskerk bij Penninga Bike Trends B.V. Kievitsweg 15
Lees verder →
Schotse hooglanders in zuidhorn (7)

Schotse hooglanders zijn weer in ‘t park

14 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Laat de dieren met rust en honden aan de lijn!
Lees verder →