Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wegen Zuidelijk Westerkwartier onveilig beschouwd

9 september 2010    Zuidhorn-nieuws
Onderzoek beleving verkeersveiligheid Bewoners van de gemeenten Grootegast, Leek, Marum en Zuidhorn beschouwen enkele wegen in het Zuidelijk Westerkwartier al jaren als onveilig. Reden voor de vier gemeenten, Regiopolitie Groningen en provincie Groningen

Onderzoek beleving verkeersveiligheid

Bewoners van de gemeenten Grootegast, Leek, Marum en Zuidhorn beschouwen enkele wegen in het Zuidelijk Westerkwartier al jaren als onveilig. Reden voor de vier gemeenten, Regiopolitie Groningen en provincie Groningen om samen de oorzaak van de onveiligheidsgevoelens te gaan onderzoeken. Een van de manieren waarop dat gebeurt, is het uitdelen van een enquête volgende week langs vier wegen in het gebied.

De gemeenten en politie gaan op maandag 13 september langs vier wegen in het Zuidelijk Westerkwartier enquêtes uitdelen aan de weggebruikers op die wegen. Zowel automobilisten als fietsers worden om hun mening gevraagd.

Het uitdelen van de enquête volgt op een aantal radarmetingen die de gemeenten in november vorig jaar verrichtten naar de snelheid en intensiteit van het verkeer in het buitengebied. Op basis van deze metingen en de resultaten van de enquête besluiten de gemeenten, politie en provincie of en welke maatregelen er nodig zijn om de verkeersveiligheid in het gebied en het gevoel daarover te verbeteren.

Geef uw mening!
De gemeenten en de politie willen graag zoveel mogelijk reacties verzamelen en vragen daarom uw medewerking. Bij de enquête wordt een antwoordenvelop meegegeven waarmee u de ingevulde enquête, zonder postzegel, eenvoudig kunt terugsturen. Daarnaast kunt u de enquete vinden op onze website en in het gemeentehuis. In het najaar informeren we u over de uitkomsten van de enquête en de metingen.
09-09-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →