Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Weekend met 2 keer verlies en 1 keer winst voor Zunobri

7 april 2015    Zuidhorn-nieuws - Sport
Quick’21 maatje te groot voor Zunobri D1,Gelijkspel voor Zunobri C1, NKC(N) net te sterk voor Zunobri

Quick’21 maatje te groot voor Zunobri D1
We moesten spelen in Oudega, het was de 2e wedstrijd buiten. Quick'21 ging snel op jacht naar de eerste punten, al snel stonden we met 3-0 achter. Mathijs maakte nog een goal van onder de korf. Daarna was de tegenstand van Zunobri voorbij, de bal werd (te) vaak onderschept. De tegenstander was te goed, goed op elkaar ingespeeld en waren duidelijk een maat te groot. De inzet van de Zunobrianen was prima, we hebben leuk gespeeld. Na de winst van vorige week, nu een nederlaag, de eindstand werd 9-1.

Gelijkspel voor Zunobri C1
Zunobri C1 had zaterdag een uit wedstrijd tegen DWA/Argo C2 in Winsum. In de eerste minuten hadden ze gelijke kansen. Maar we scoorden maar niet. Maar in de laatste minuut van de eerste helft van de wedstrijd scoorde Nienke met een afstandsschot 1-0 voor Zunobri C1. We gingen de rust in met 1-0 voor Zunobri C1. Het was behoorlijk koud tijdens de wedstrijd. In de tweede helft begonnen de beide teams weer zeer sterk. DWa/Argo scoorde in de eerste minuten van de tweede helft van de wedstrijd 1-1. Daarna scoorde Lisanne met een doorloopbal 2-1 voor Zunobri C1. Later scoorde Dwa/Argo de gelijkmaker 2-2 en scoorde daarna 2-3. Maar gelijk daarna scoorde Yoon-ie met een doorloop bal 3- 3 voor ZuNobri C1. De wedstrijd eindigde in de stand 3-3

NKC(N) net te sterk voor Zunobri
Na de nederlaag op MN & W had Zunobri afgelopen zaterdag zeker wat goed te maken.
Zunobri begon redelijk, met treffers van Wietse van der Noord en Manon Bos scoort kwam Zunobri al snel op een 2-0 voorsprong. Maar direct daarop kwam NKC met een verweer en word het 2-2. Tijdens de rust staat Zunobri voor met 4-2.
In de 2e helft begon Zunobri niet scherp genoeg en moest het echt vechten om bij te blijven. Daarnaast werden er veel plaatsingsfouten en slappe ballen gegooid. De Zuidhorners probeerden nog bij te komen,  maar vergeefs NKC won de wedstrijd met 13-10

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Doktersdienst

Doktersdienst Groningen wordt DokNoord Huisartsenspoedpost

07 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Voor als er spoed is
Lees verder →
Chris mulder en daniel gombert tafeltennis

Chris Mulder en Daniël Gombert geselecteerd voor regiotraining Tafeltennis

07 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
voor talenten uit heel Noord-Nederland.
Lees verder →
Politieauto

Twee auto’s botsen op Rijksstraatweg N355

06 november 2025    Zuidhorn-nieuws
N355 tussen Grijpskerk en Noordhorn was deels afgesloten door ongeluk
Lees verder →
Shanty-koor

4e Lustrumviering van “Shantykoor Allemanseindje” uit Zuidhorn

05 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Met optredens van dameskoor “De Klinckers” uit Zuidhorn en het accordeon ensemble “Arcade”
Lees verder →
Leekster voetbalgala foto roel lubbers, wiebe kooiker of henk mulder

Loting 38e Leekster Voetbalgala door Harry Zwiers

05 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Speeldata Leekster Voetbalgala zijn bekend
Lees verder →
Klimaatgesprekken-credit-chantal-bekker

Klimaatcoaches organiseren KlimaatGesprekken workshopreeks in gemeente Westerkwartier

04 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Klimaatvriendelijker kiezen: niet omdat het moet, maar omdat het kan
Lees verder →