Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

“Waren we allemaal maar in de 70’s gebleven”

31 maart 2011    Zuidhorn-nieuws
Armand in Zuidhorn. Wim Venema alias Bill Baboon haalde het fenomeen naar Zuidhorn. Afien Termaat bezocht het optreden. Het was een hele mooi avond in het Holt afgelopen zaterdag, schrijft Afien. Eerst de

Armand in Zuidhorn. Wim Venema alias Bill Baboon haalde het fenomeen naar Zuidhorn. Afien Termaat bezocht het optreden.

Het was een hele mooi avond in het Holt afgelopen zaterdag, schrijft Afien. Eerst de band zonder Bill, geweldig wat deze jonge mensen voor muziek maken en zingen!

Er was veel publiek op afgekomen, jonge mensen, 30 ers maar ook mensen van zo rond de zestig jaar.

Armand zag er nog net zo uit als in de zeventiger jaren. Lang, henna rood haar en het beroemde colbertje.

Zelf ken ik alleen de liedjes; "Ben ik te min" en "Mercedes" maar de man had een enorm aanbod van protest songs.
Allemaal zelfgemaakte songs, ze bleven maar komen de hele zaal genoot er van!
Natuurlijk ging het vaak over Wiet, Speed, LSD en cocaine en zo tussen songs door werden er ook nog leuke anekdotes verteld.

Tussen door werd er ook even een Agaans pijpje gerookt, ik zat vooraan en kreeg de lucht goed mee.
Armand is in de zeventiger jaren blijven hangen met zijn mooie songs. Waren we dat allemaal maar want bij wiet speed heroine en cocaine dan zag de wereld er een stuk beter uit in elk geval een stuk relekster als we het mogen geloven.
Alle aanwezigen genoten van de prachtige songs. Het was even weer ouderwets gezellig en toen er werd gezongen "Ben ik te min" brulde de hele zaal mee.

31-03-2011 WIZ / Afien Termaat

Ook Wim Venema is enthousiast en noemt Armand een halve Stand Up Comedian. "Hij ging aan een stuk door, eerst even een flinke blow in de kleedkamer en vervolgens gaan!"

Voor volgend jaar wil Wim weer een grotere artiest naar Zuidhorn halen.

foto's Arnold Wegman

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Thea dam-ruiter schilderij

Expositie van Thea Dam-Ruiter in Cultureel Centrum Zuidhorn

26 november 2025    Zuidhorn-nieuws
“Liever naar een schilderij kijken dan naar de tv”
Lees verder →
De haar bult van marum

Loop eens met Nico en Geert mee en kijk met een andere bril naar het Westerkwartier!

26 november 2025    Zuidhorn-nieuws
De Verbiending op de Haar en in Aduard
Lees verder →
Ondertekening herontwikkeling het anker zevenhuizen

Herontwikkeling woningbouw voor locatie Het Anker in Zevenhuizen

26 november 2025    Zuidhorn-nieuws
15 appartementen (koopwoningen) en 2 vrijstaande woningen
Lees verder →
Orange the world gemeente westerkwartier gemeentehuis grootegast

Gemeente Westerkwartier verlicht het gemeentehuis in Grootegast oranje voor Orange the World

26 november 2025    Zuidhorn-nieuws
En in de bibliotheek in Marum is de reizende expositie #WijOok – ‘Kunst als stem tegen seksueel geweld’ te zien
Lees verder →
Schoolmoestuin basisschool de vlieger (1)

Schoolmoestuin basisschool de Vlieger werpt vruchten af

25 november 2025    Zuidhorn-nieuws
In de schoolmoestuin leren kinderen niet alleen waar hun voedsel vandaan komt, maar ook hoe je voor planten zorgt, samenwerkt en geduldig wacht op resultaat
Lees verder →
Sinterklaas

Sinterklaas & Roetveegpiet bij u thuis op 5 december!

25 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Steun Daniek haar World Servants-actie in Tema-Tema in Zambia
Lees verder →