Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

“Waren we allemaal maar in de 70’s gebleven”

31 maart 2011    Zuidhorn-nieuws
Armand in Zuidhorn. Wim Venema alias Bill Baboon haalde het fenomeen naar Zuidhorn. Afien Termaat bezocht het optreden. Het was een hele mooi avond in het Holt afgelopen zaterdag, schrijft Afien. Eerst de

Armand in Zuidhorn. Wim Venema alias Bill Baboon haalde het fenomeen naar Zuidhorn. Afien Termaat bezocht het optreden.

Het was een hele mooi avond in het Holt afgelopen zaterdag, schrijft Afien. Eerst de band zonder Bill, geweldig wat deze jonge mensen voor muziek maken en zingen!

Er was veel publiek op afgekomen, jonge mensen, 30 ers maar ook mensen van zo rond de zestig jaar.

Armand zag er nog net zo uit als in de zeventiger jaren. Lang, henna rood haar en het beroemde colbertje.

Zelf ken ik alleen de liedjes; "Ben ik te min" en "Mercedes" maar de man had een enorm aanbod van protest songs.
Allemaal zelfgemaakte songs, ze bleven maar komen de hele zaal genoot er van!
Natuurlijk ging het vaak over Wiet, Speed, LSD en cocaine en zo tussen songs door werden er ook nog leuke anekdotes verteld.

Tussen door werd er ook even een Agaans pijpje gerookt, ik zat vooraan en kreeg de lucht goed mee.
Armand is in de zeventiger jaren blijven hangen met zijn mooie songs. Waren we dat allemaal maar want bij wiet speed heroine en cocaine dan zag de wereld er een stuk beter uit in elk geval een stuk relekster als we het mogen geloven.
Alle aanwezigen genoten van de prachtige songs. Het was even weer ouderwets gezellig en toen er werd gezongen "Ben ik te min" brulde de hele zaal mee.

31-03-2011 WIZ / Afien Termaat

Ook Wim Venema is enthousiast en noemt Armand een halve Stand Up Comedian. "Hij ging aan een stuk door, eerst even een flinke blow in de kleedkamer en vervolgens gaan!"

Voor volgend jaar wil Wim weer een grotere artiest naar Zuidhorn halen.

foto's Arnold Wegman

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

0vgz bakkerscafe (4)

Gastvrij onthaal bij ‘t Bakkerscafé Grijpskerk

20 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Najaarsbijeenkomst Ondernemersvereniging Zuidhorn
Lees verder →
Boekenwand interieur tv

Subsidie om positie op arbeidsmarkt te versterken

20 november 2025    Zuidhorn-nieuws
15 miljoen voor werkenden en werkzoekenden in Groningen
Lees verder →
Maak industrie timmerman

Vernieuwde Groninger Ondernemersregeling open

20 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groningse maakindustrie kunnen vanaf 25 november 2025 weer subsidie aanvragen via de Groninger Ondernemersregeling.
Lees verder →
Natasja bennink doorzettersprijs

Doorzettersprijs 2025 voor ​Oldewinkel

19 november 2025    Zuidhorn-nieuws
“Doorzetters houden onze gemeente menselijk en sterk. Wie zich met zoveel toewijding inzet, verdient waardering,”
Lees verder →
Ons ideaal grijpskerk

Koninklijke Erepenning voor 125-jarige muziekvereniging ‘Ons Ideaal’ Grijpskerk

19 november 2025    Zuidhorn-nieuws
De Koninklijke erepenning is pas paar keer eerder uitgereikt in de gemeente Westerkwartier
Lees verder →
Fotobooth

De nieuwe trend voor horeca en evenementenlocaties

19 november 2025    Zuidhorn-nieuws
De hospitality- en evenementenwereld is ingrijpend veranderd.
Lees verder →