Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

VV Aduard2000 krijgt een nieuw clubgebouw

29 oktober 2019    Zuidhorn-nieuws - Sport
oude trouwe kantine gesloopt
Kantine-nieuwbouw-aduard

Het is gebeurd, in de herfstvakantie 2019 is de oude trouwe kantine gesloopt.

De VV Aduard2000 krijgt eindelijk een nieuw clubgebouw. Het was geen makkelijk traject. Na uitstel, afstel en een totaal nieuw plan heeft de gemeente Westerkwartier de opdracht verstrekt aan De Bouwderij voor de realisatie van het gebouw. Het gebouw is gebaseerd op een ontwerp van Priontec. ‘Het was de opzet het meest duurzame clubgebouw in Noord Nederland te realiseren, of we daar in slagen is spannend.’ Zegt voorzitter Alien Groothuis; ‘Door de lange voorbereidingstijd worden we wellicht ingehaald door andere verenigingen’.

De openingshandeling van het bouwbord wordt verricht om 10.00 uur bij de ingang van het sportpark, door onder andere wethouder Elly Pastoor van de gemeente Westerkwartier en voorzitter Alien Groothuis. 

Toekomstbestendig duurzaam gebouw
Voetbalvereniging Aduard 2000 krijgt als eerste club in Noord Nederland een nieuwe accommodatie die zeer toekomst bestendig is. Het nieuwe onderkomen is ontworpen met alle duurzaamheidsaspecten die passend zijn voor een gebouw als deze. Zo worden er duurzame materialen toegepast die onderhoudsvriendelijk zijn. Het gebouw wordt met warmtepompen verwarmd en gekoeld waardoor een gasaansluiting overbodig is. Ook wordt rekening gehouden met toekomstige aanvullingen, zoals bijvoorbeeld zonnepanelen. Daarnaast voldoet het nieuwe gebouw aan alle regelgeving en normering die van toepassing zijn volgens de KNVB.

Gezamenlijke ontwerp en realisatie
Priontec heeft een ontwerp gemaakt voor het nieuwe onderkomen, dat in samenwerking met de voetbalvereniging Aduard 2000, Bouwderij, M3Energie, Ingenieursbureau Arsho en de gemeente tot stand is gekomen. Opmerkelijk aan de realisatie van het nieuwe club-kleedgebouw is de inbreng en zelfwerkzaamheid van de voetbalvereniging Aduard 2000. Vrijwilligers en sponsoren leveren een belangrijke bijdrage in het proces.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Politieauto

Twee auto’s botsen op Rijksstraatweg N355

06 november 2025    Zuidhorn-nieuws
N355 tussen Grijpskerk en Noordhorn was deels afgesloten door ongeluk
Lees verder →
Shanty-koor

4e Lustrumviering van “Shantykoor Allemanseindje” uit Zuidhorn

05 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Met optredens van dameskoor “De Klinckers” uit Zuidhorn en het accordeon ensemble “Arcade”
Lees verder →
Leekster voetbalgala foto roel lubbers, wiebe kooiker of henk mulder

Loting 38e Leekster Voetbalgala door Harry Zwiers

05 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Speeldata Leekster Voetbalgala zijn bekend
Lees verder →
Klimaatgesprekken-credit-chantal-bekker

Klimaatcoaches organiseren KlimaatGesprekken workshopreeks in gemeente Westerkwartier

04 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Klimaatvriendelijker kiezen: niet omdat het moet, maar omdat het kan
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over KCA route, grofvuilroute & Uitslag Westerkwartier Tweede Kamerverkiezing

04 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 4 november
Lees verder →
Ondertekening dorps-isolatieaanpak (3)

Dorpsinitiatieven nóg beter op gang helpen

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Ondertekening samenwerking dorps-isolatieaanpak Westerkwartier
Lees verder →