Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

VV Aduard 2000 viert jubileum met Voetbaltechniekschool Het Verschil

13 september 2015    Zuidhorn-nieuws
Persoonlijke aandacht voor jeugdspelers om zich goed te ontwikkelen
Vvaduard jubileum

VV Aduard 2000 en Voetbaltechniekschool Het Verschil gaan het komende voetbalseizoen nauw samenwerken. De voetbalschool uit Winsum zal het gehele seizoen trainingen gaan verzorgen voor de C, MC, D en E-jeugd van de club. Voorzitter Jacob Klaas Star is blij met de samenwerking: “Als VV Aduard 2000 vinden we het heel belangrijk dat onze jeugdspelers de persoonlijke aandacht krijgen die ze nodig hebben om zich goed te ontwikkelen. We waren wat dat betreft al op de goede weg, maar deze samenwerking is wel een hele grote stap vooruit. Ik ben er trots op dat we die met z’n allen hebben kunnen zetten.” Ook voorzitter van de jeugdcommissie Gert-Jaap Gunnink is enthousiast: “Zo’n training zit heel professioneel in elkaar. Echt fantastisch dat we onze jeugdspelers dit kunnen aanbieden”

De dorpsclub stond er een paar jaar geleden nog slecht voor nadat er binnen de club fraude was gepleegd. De inzet van vrijwilligers en sponsoren redden de club toen van een faillissement. Mede hierdoor vierde VV Aduard 2000 op zaterdag 29 augustus het 15 jarig jubileum. Een mooie gelegenheid om de contracten met de voetbalschool te tekenen. Naast de formaliteiten werd er ook gevoetbald: Het Verschil verzorgde een uitgebreide voetbalclinic voor de jeugd. Henk Alssema, oprichter en mede-eigenaar van VTS Het Verschil, is onder de indruk van de mogelijkheden en het enthousiasme bij de dorpsclub: “Het is een gezellige club waar je je gelijk welkom voelt. Het is ook prachtig om te zien dat er in een dorp als Aduard zoveel enthousiaste jonge voetballers rondlopen die zich willen ontwikkelen. Van enkele jeugdspelers weet ik nu al dat ze er bij VV Aduard 2000 nog heel veel plezier aan gaan beleven.”  

foto 1 De contracten zijn getekend: Voorzitter van de jeugdcommissie Gert-Jaap Gunnink (VV Aduard 2000) schudt Henk Alssema (VTS Het Verschil) de hand.

foto 2 De jubileumdag van  VV Aduard 2000 was een groot succes.

  • Vvaduard jubileum2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →