Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

VV Aduard 2000 viert jubileum met Voetbaltechniekschool Het Verschil

13 september 2015    Zuidhorn-nieuws
Persoonlijke aandacht voor jeugdspelers om zich goed te ontwikkelen
Vvaduard jubileum

VV Aduard 2000 en Voetbaltechniekschool Het Verschil gaan het komende voetbalseizoen nauw samenwerken. De voetbalschool uit Winsum zal het gehele seizoen trainingen gaan verzorgen voor de C, MC, D en E-jeugd van de club. Voorzitter Jacob Klaas Star is blij met de samenwerking: “Als VV Aduard 2000 vinden we het heel belangrijk dat onze jeugdspelers de persoonlijke aandacht krijgen die ze nodig hebben om zich goed te ontwikkelen. We waren wat dat betreft al op de goede weg, maar deze samenwerking is wel een hele grote stap vooruit. Ik ben er trots op dat we die met z’n allen hebben kunnen zetten.” Ook voorzitter van de jeugdcommissie Gert-Jaap Gunnink is enthousiast: “Zo’n training zit heel professioneel in elkaar. Echt fantastisch dat we onze jeugdspelers dit kunnen aanbieden”

De dorpsclub stond er een paar jaar geleden nog slecht voor nadat er binnen de club fraude was gepleegd. De inzet van vrijwilligers en sponsoren redden de club toen van een faillissement. Mede hierdoor vierde VV Aduard 2000 op zaterdag 29 augustus het 15 jarig jubileum. Een mooie gelegenheid om de contracten met de voetbalschool te tekenen. Naast de formaliteiten werd er ook gevoetbald: Het Verschil verzorgde een uitgebreide voetbalclinic voor de jeugd. Henk Alssema, oprichter en mede-eigenaar van VTS Het Verschil, is onder de indruk van de mogelijkheden en het enthousiasme bij de dorpsclub: “Het is een gezellige club waar je je gelijk welkom voelt. Het is ook prachtig om te zien dat er in een dorp als Aduard zoveel enthousiaste jonge voetballers rondlopen die zich willen ontwikkelen. Van enkele jeugdspelers weet ik nu al dat ze er bij VV Aduard 2000 nog heel veel plezier aan gaan beleven.”  

foto 1 De contracten zijn getekend: Voorzitter van de jeugdcommissie Gert-Jaap Gunnink (VV Aduard 2000) schudt Henk Alssema (VTS Het Verschil) de hand.

foto 2 De jubileumdag van  VV Aduard 2000 was een groot succes.

  • Vvaduard jubileum2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Winnen cultuurcoach van het jaar

Elise van der Laan cultuurcoach van het jaar!

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Cultuurcoach van Westerkwartier Elise van der Laan won als eerste van Nederland deze prijs
Lees verder →
Politieauto

Inbraak in kerk in Zuidhorn

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws
De inbrekers forceerden een zijdeur om binnen te komen
Lees verder →
Kunstkwartier zingen

Het KunstKwartier viert eerste lustrum met Jubileumconcert Hartslag

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Op deze avond laat Het KunstKwartier zien wat het allemaal in huis heeft met verschillende theatrale en muzikale optredens.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Kerstboodschap burgemeester, Inloopbijeenkomst en Samen sterk in een noodsituatie

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 december
Lees verder →
Zunobrileeuwarden

Zunobri mag blij zijn met een punt

15 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Moeizame middag in Leeuwarden
Lees verder →
Ttv assen ruben talen

Prima prestaties ttv talero jeugd in Assen

15 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
perspectief voor de toekomst
Lees verder →