Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Vrijwilligers Buurthuiskamer Aduard gaan voor 140 liter snert

20 november 2017    Zuidhorn-nieuws
zaterdag 25 november Snertdag in Buurthuiskamer
Snert-buurthuiskamer (14)

Op zaterdag 25 november is het Snertdag in de Buurthuiskamer van Aduard. Een aantal vrijwilligers van de Mannensoos gaat de uitdaging aan om 140 liter snert te koken. Als dit lukt dan is het record van 130 liter uit 2016 gebroken. De opbrengst is voor de activiteiten en de exploitatie  van de Buurthuiskamer Aduard.

De Buurthuiskamer wil door het jaar heen de bijdragen voor deelname aan activiteiten zo laag mogelijk houden. Maar wil ook nog jaren de Buurthuiskamer in stand houden! Met een actie als deze wordt de kas gespekt.

Op vrijdagmiddag 24 november zijn de voorbereidingen en beginnen de mannen met koken. Op zaterdag 25 november tussen 12.00 en 14.30 uur kan de bestelling worden opgehaald.

Achtergrond
De Buurthuiskamer Aduard is een bruisende ontmoetingsplek, gerund door het dorp zelf, waar vragen van ouderen en kwetsbare inwoners geruisloos verholpen worden. Waardoor, ook in tijden van afnemende zorgmogelijkheden, oudere Aduarders met een gerust hart in het dorp kunnen blijven wonen. De Buurthuiskamer is door de week dagelijks van 10-12 uur geopend en om de week op zondagmiddag. Men kan er terecht voor een bakje koffie, deelnemen aan activiteiten en (gratis) boeken en hulpmiddelen lenen. Elke donderdag is er Buurttafel, dan staat er een lekkere en gezonde maaltijd op tafel. Een leuke plek ook om vrijwilligerswerk te doen!

Stichting Buurthuiskamer Aduard, Roelf Pijpker, 06-81763972

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Bezoek zonnedorpen

Westerkwartier kijkt bij Zonnedorpen

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
fracties zien met eigen ogen hoe bewoners samen werken aan duurzame energie en wat dat kan betekenen voor het Westerkwartier
Lees verder →
Middag humsterland luchtfoto gcwk

Feestelijke presentatie van de landschapsbiografie Westerkwartier

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhalen die het Westerkwartier bijzonder maken
Lees verder →
Regisseur nico van der wijk en de spelers van de potvis (foto bram keuning)-1

Binnenkort in Zuidhorn op de planken: de toneelvoorstelling De Potvis

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
De regisseur van De Potvis
Lees verder →
Mathijs boer ongeslagen tegen treffers arnhem

Landelijke jeugd ttv talero toont veerkracht

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Talero knokte zich terug uit een 3-5 achterstand.
Lees verder →
Zunobri kinea 5

Zunobri doet goede zaken voor het kampioenschap

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zunobri staat nog altijd bovenaan met zestien punten uit negen wedstrijden.
Lees verder →
Lex van wijngaarden

Eerste Westerkwartje voor Lex van Wijngaarden

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Speciale onderscheiding voor inwoners die zich structureel op een bescheiden maar betekenisvolle manier inzetten
Lees verder →