Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Voorzitter Slager nog eens 4 jaar bij ZuNOBri

5 december 2011    Sport
De jaarvergadering ging unaniem akkoord.

ZUIDHORN - In de jaarvergadering van 28 november jl. stelde voorzitter Matthijs Slager zich herkiesbaar voor nog eens 4 jaar bestuursvoorzitter. De jaarvergadering ging unaniem akkoord.
De jaarvergadering was zeer in zijn nopjes met de herkiezing van voorzitter Slager.
Hoewel de preases al 12 jaar aan het hoofd van de tafel zit, heeft hij nog genoeg inspiratie om nog eens 4 jaar voorzitter van de K.V. Zunobri te zijn.

Onder zijn leiding moderniseerd de club van een sluimerende gezelligheidsclub naar een actieve sportvereniging met modern bestuur en moderne sportbeleving.
Daarmee bewerkte hij dat sinds zijn aantreden er elk jaar gemiddeld 3 tot 5 jeugdleden in selecties van de provincie Groningen meededen, ja zelfs enkelen die doordrongen tot de districtsselecties.
Hoogtepunten in zijn voorzitterschap zijn ongetwijfeld de promotie en het kampioenschap naar de 3e klas, de aanleg van kunstgras en de 3e prijs in 2005 van het beste sportbestuur van Nederland.

Bovendien onderscheidde hij Zunobri bij de bond en in het maatschappelijk leven door mee te doen aan een korfbal-discussie over kleine clubs, actieve regio contacten te onderhouden en de club open te stellen door het project "Hart voor sport" en een samenwerking te zoeken waardoor er een nieuw scorebord in de sporthal kwam te gebruiken door alle sportclubs.

Tegelijkertijd was het dieptepunt het wegvallen van 2 seniorenteam in 2009/2010 waardoor er de club nu meer in de schaduw leeft maar nu wel weer vernieuwde plannen heeft om weer terug te keren met nieuw elan.

De jaarvergadering was dus logischerwijs blij en tevreden met de hernieuwde aanstelling van de huidige voorzitter.
5-12-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →
Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →