Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Voorjaarsactiviteiten in het Westerkwartier

7 februari 2012    Zuidhorn-nieuws
Voor het komende voorjaar staan een paar leuke evenementen in het Westerkwartier op de agenda.

Voor het komende voorjaar staan een paar leuke evenementen in het Westerkwartier op de agenda. Op maandag 9 april Ei Ei Westerkwartier, op dinsdag 24 april een Ondernemersbeurs Westerkwartier en van 15 tot en met 24 juni de Kunst- en Tuintiendaagse.

Voor de vierde keer op tweede paasdag organiseert de ondernemersvereniging Toerisme Westerkwartier dé aftrap van het toeristische seizoen: Ei Ei Westerkwartier. Op 9 april 2012 zetten vele toeristische ondernemers in het Westerkwartier van 12.00 tot 17.00 uur hun deuren wijd open om bezoekers een voorproefje te geven van wat zij hen kunnen bieden. Het thema dit keer is Puur Westerkwartier! Met in de hoofdrollen de Fiets, de Koe, het Paard en de Streekproducten.

Voor het eerst wordt door een initiatiefgroep bestaande uit Sikko Cazemier (verhuur & evenementen), Annelice Kuperus en Myra Eeken-Hermans (Westerkwartier Promotiebureau), Jeroen Hummel (Hummel Tuintotaal) en Jan Hut de Ondernemersbeurs Westerkwartier georganiseerd op dinsdag 24 april. Een plek om andere ondernemers uit het Westerkwartier te treffen en te leren kennen én je eigen bedrijf te promoten.
De beurs is open van 10.00 tot 17.00 uur en daarna wordt er nog een inspirerende afsluitende avond voor alle deelnemers georganiseerd.

Voor de tweede keer wordt in het Westerkwartier de Kunst- en Tuintiendaagse georganiseerd, dit keer van 15 tot en met 24 juni. Stichting Erven de Jager gaat de provincie Groningen op de kaart zetten als dé tuinprovincie van Nederland. Ze nodigt bijzondere tuinen uit om de ontmoeting aan te gaan met kunst en cultuur en mee te doen aan deze tiendaagse. In het Westerkwartier gaan we poëzie beleven op Nienoord Leek en doet de kunst- en interieurroute Daar Waar Ik Woon met twee locaties in Grootegast en Sebaldeburen in ieder geval al mee. Aan de verdere invulling wordt nog gewerkt.

Wilt u als bedrijf meedoen aan Ei Ei Westerkwartier of de Ondernemersbeurs Westerkwartier of heeft u ideeën voor de Kunst- en Tuintiendaagse, neem dan even contact op met Myra Eeken-Hermans:>> Email

7-2-2012 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Moeder kind schrijven pixabay

Word jij de eerste gemeentedichter van Westerkwartier?

26 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Doe mee: openbare verkiezing!
Lees verder →
Heike meyers 2025

Hoe blijf je vitaal tot op je 83e? “Mensendieck!” zegt Heike Meyers

26 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
45 jarig jubileum van haar praktijk
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over scholen weer begonnen, stemmen tellen openbaar & Economische visie

26 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 26 augustus 2025
Lees verder →
Busstation (2)

Vernieuwde reguliere Qbuzz dienstregeling

25 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
De zomervakantie is alweer ten einde. Qbuzz start met de vernieuwde, reguliere dienstregeling
Lees verder →
Viskaravaan-2025 (2)

Volop vis tijdens VISKaravaan in Briltil

25 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
*Behalve toen de fotograaf kwam..
Lees verder →