Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Vooral starters, jonge gezinnen en 40+ ers bij Open Huis aan Het Noorderlicht

4 april 2016    Zuidhorn-nieuws
bezoekers enthousiast over de ruime woningen, aanbod vrije kavels en het Natuureiland.
Openhuis-oostergast

Zaterdag 2 april bezochten ruim 100 belangstellenden het Open Huis aan Het Noorderlicht in de Oostergast. Vooral starters, jonge gezinnen en 40+ ers waren nieuwsgierig naar een woning of vrije kavel in de Oostergast. De bezoekers waren erg enthousiast over de ruime woningen, het aanbod vrije kavels en het Natuureiland.

Groen en ruim(t)e
Woning- of kavelzoekenden konden van 11.00 tot 13.00 uur sfeer proeven in de modelwoning aan Het Noorderlicht. Wethouder Fred Stol heette de bezoekers van harte welkom samen met de makelaar, ontwikkelaar, financieel adviseur, medewerker van de gemeente en interieuradviseur. Kinderen keken hun ogen uit in en rondom de modelwoning, terwijl hun ouders in gesprek waren met één van de adviserende partijen. Eén van de belangstellenden: “De woning is super ruim en de locatie is perfect voor ons. We werken beide in Groningen en onze kinderen hebben hier genoeg groen en ruimte om zich heen.”

Start tweede fase Noorderlicht
De oplevering van de woningen aan het Noorderlicht staat gepland in mei aanstaande. De start van de bouw van de tweede fase van het Noorderlicht vindt eind juni plaats. Deze fase betreft in totaal 30 woningen verdeeld in verschillende woningtypen. Op dit moment zijn er 24 woningen verkocht, 2 onder optie en 4 woningen zijn nog vrij. In fase 2A zijn nog drie locaties waar belangstellenden zelf hun eigen droomhuis kunnen bouwen op een vrije kavel. In fase 2B worden een tweekapper voor eigen bouw (CPO) en 11 diverse vrije kavels aangeboden. Kijk voor de actuele stand verkoop op http://www.deoostergast-zuidhorn.nl.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Be schollema

Piloersmaborg gastheer openingsmoment Open Monumentendag 2026

28 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
wethouder Bé Schollema geeft startsein voor de verschillende activiteiten in het kader van Open Monumentendag.
Lees verder →
Denk vooruit

Bijeenkomsten over weerbaarheid in noodsituaties

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe kunnen we elkaar in ons dorp helpen als zich een noodsituatie voordoet?
Lees verder →
Hockey (10)

Hockeyclub Westerkwartier doet wereldrecordpoging hooghouden

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Het huidige record staat op 168 mensen die tegelijk de bal hooghouden.
Lees verder →
Annelie bonnet

Annelie Bonnet nieuwe fractievoorzitter D66 Westerkwartier

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
D66 Westerkwartier begint nieuwe politieke seizoen met nieuwe rolverdeling en scherpe oppositiekoers
Lees verder →
Auto stuur

Hoeveel auto past binnen jouw budget? Kijk verder dan de aanschafprijs

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Heb je budget voor een kleine stadsauto, een gezinsauto of een ruime SUV?
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over KCA route, memory walk & Vrachtwagenbioscoop

25 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 25 augustus
Lees verder →