Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Volleybalvereniging de Meeuwen zit niet stil tijdens de Lock-Down!

30 november 2020    Zuidhorn-nieuws - Sport
vierde keer een “lockdown toernooi” georganiseerd.
Collage toernooitjes de meeuwen

Op 28 november werd door Volleybalvereniging de Meeuwen voor de vierde keer een “lockdown toernooi” georganiseerd.

Sinds de invoering van de gedeeltelijke “lockdown” waarbij de volleybalcompetities zijn stilgelegd, heeft Volleybalvereniging de Meeuwen binnen de de richtlijnen van het RIVM en de NEVOBO, toernooitjes georganiseerd onder de jeugdleden van de vereniging. De jeugdcommissie van de Meeuwen heeft na de bekendmaking van de regels, binnen een week (na een aantal online vergaderingen) een zeer geslaagd ABC mix-toernooi georganiseerd. De animo was zo groot dat er afgelopen zaterdag alweer het vierde toernooitje georganiseerd kon worden. Tijdens het laatste toernooi, dat tot in de avond doorliep heeft een plaatselijke ondernemer het avondeten gesponsord.

Voor de Mini’s (11 jaar en jonger) is er in oktober door de Meeuwen een toernooi georganiseerd en er liggen plannen klaar om in december nog een spetterend evenement voor de Mini’s te organiseren.

De jeugdcommissie van de Meeuwen is zeer blij met de grote deelname van de jeugd voor deze toernooitjes. Nu de volleybalcompetitie is stilgelegd, kan aan de jeugd op deze manier toch een leuke manier van volleyballen worden aangeboden.

Gemiddeld deden er 40 – 50 jongeren mee met de toernooitjes onder begeleiding van circa 5 volwassenen om alles in goede banen te begeleiden. Door het mixen van de teams is de onderlinge band tussen de jongeren enorm gegroeid. Verder is de vereniging er blij mee dat zelfs tijdens deze lockdown een groei is van het aantal jeugdleden. (De vereniging wil ook de jongens aanmoedigen om lid te worden van de vereniging. Wil je een keer proberen, dan kun je voor 3 x gratis meetrainen. Aanmelden via http://www.demeeuwen.net

Door inzet van ouders, trainers en coaches heeft Volleybalvereniging de Meeuwen dit allemaal kunnen organiseren en kijken we (ondanks corona) terug op een geslaagde eerste helft van het volleybal seizoen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Politieauto

Oplichters actief: laat je oprit niet schoonmaken

03 september 2025    Zuidhorn-nieuws
politie waarschuwt
Lees verder →
Siemen dijkstra foto atelier in dwingeloo

Kunstenaar Siemen Dijkstra naar Museum Wierdenland

03 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Gesprek Siemen Dijkstra & landschapshistoricus Theo Spek en demonstratie kleurenhoutsneden
Lees verder →
Voordeelboekje 2025

Voordeel,- en infoboekje Zuidhorn weer op de mat: profiteren van kortingen

02 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Ook gratis af te halen bij een aantal winkeliers
Lees verder →
Lucas-zandberg

Lucas Zandberg presenteert zijn nieuwe roman ‘ Rustimo’ in Zuidhorn

02 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Op vrijdag 19 september bij de Peter, Pieternel en Meindert show
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over raadsoverleg, #Posifiets & Woonplek voor statushouders

02 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 2 september
Lees verder →
Schilder waar je blij van wordt

Kom naar het Cultureel Centrum Zuidhorn en win een kunstwerk

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 6 september vieren we de opening van het nieuwe culturele seizoen in het Cultureel Centrum Zuidhorn met een bruisende middag vol activiteiten.
Lees verder →