Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Voetbalicoon trapt verkiezingscampagne VZ Westerkwartier af in Zuidhorn

10 september 2018    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
zaterdagochtend 15 september om 10.15 uur bij het gemeentehuis
Robben in briltil

Een Nederlands voetbalicoon komt op zaterdagochtend 15 september 2018 om 10.15 uur naar Zuidhorn. Wie dat is, blijft nog even geheim. Om een klein tipje van de sluier op te lichten…

Zijn beide ouders zijn geboren in de provincie Groningen en hij is ook al eens uitgeroepen tot Groninger van het Jaar! Iedereen, jong en oud is welkom bij deze feestelijke aftrap. Wellicht is er nadien nog tijd voor een handtekening of foto. Noteer 15 september 2018 10.15 uur in

de agenda en kom naar de parkeerplaats bij het gemeentehuis aan de Hooiweg in Zuidhorn. Daar zal een voetbaldoel staan en zal de bal worden aangereikt door lokale partij VZ Westerkwartier. Op dit tijdstip zal letterlijk de aftrap plaatsvinden voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen, die op 21 november 2018 gaan plaatsvinden voor de nieuwe gemeente Westerkwartier.

Ieder jaar wordt in september in Nederland de Dag van de Democratie gevierd. De Dag voor Democratie biedt gemeenten en provincies een mooie gelegenheid om de betrokkenheid bij de lokale democratie te vergroten. Dit jaar is de Dag van de Democratie op zaterdag 15 september 2018.

“Dit jaar is de Dag van de Democratie een uitgelezen kans om onze inwoners er op te wijzen dat er  binnenkort gemeenteraadsverkiezingen zijn in het Westerkwartier. Vooral nu de gemeente Zuidhorn, Leek, Grootegast en Marum opgaan in de gemeente Westerkwartier. Het is een tijd van bewegen en verbinden, dus vandaar onze uiterste inspanningen om op deze wijze een sportieve, feestelijke aftrap te doen en alle inwoners uit de huidige 4 gemeenten, dus jong en oud erbij te betrekken”, aldus voorman Ytsen van der Velde van lokale partij VZ Westerkwartier.

VZ Westerkwartier is een partij die staat voor haar inwoners. De missie is om met de vorming van een brede politieke beweging in het Westerkwartier een samenleving te bewerkstelligen waar ieder individu zich veilig kan ontplooien en ontwikkelen. Een samenleving waar naar iedereen wordt omgekeken en waar de juiste zorg op maat wordt verleend. Een veelzeggende partij die staat voor alle inwoners, agrariërs en ondernemers. Kortom voor een leefbaar Westerkwartier!

foto: Voetbalicoon Arjen Robben zou het kunnen zijn.....

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ton en bennie in het holt

Ton en Bennie, Stichting uit de Kunst Zuidhorn en Mannenkoor KUG genomineerd voor Cultuurprijs

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Ruim 30 nominaties Cultuur-, Sport- en Leefbaarheidsprijs 2026, uitreiking op 22 oktober
Lees verder →
Voordeelboekje 2026

Voordeelboekje Zuidhorn weer op de mat: profiteren van kortingen

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Niet alleen vele winkeliers doen mee, ook de marktlieden zijn weer van de partij; zo is het vrijdags, wanneer het markt is, extra de moeite waard om Zuidhorn te bezoeken
Lees verder →
Opening zichtlijn

Opening expositie ‘’Krachtige Verbeelding’ Galerie Zichtlijn

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
‘krachtige verbeelding’ is tot 9 januari te zien bij Galerie Zichtlijn
Lees verder →
Jeugd talero actief in beverwijk

Talero-jeugd actief bij Ranglijsttoernooi Beverwijk

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de herfstvakantie wordt vrij getafeltennist op dinsdag- en donderdagavond.
Lees verder →
Mantelzorg-ouder

Waarom vertrouwdheid zo belangrijk is voor mensen met dementie

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Een vertrouwde stoel bij het raam. Het kopje waar uw moeder al jaren haar koffie uit drinkt. De muziek waar uw vader graag naar luistert
Lees verder →
Zunobri  (3)

Geen kampioen maar toch is Zunobri tevreden

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een nipte nederlaag, maar Zunobri kan tevreden terugkijken op de ontwikkeling van de ploeg.
Lees verder →