Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Vlag omhoog voor nieuwbouwplan Lindehoeve in Aduard

18 juni 2020    Zuidhorn-nieuws
Naar verwachting zijn in het voorjaar van 2021 de eerste woningen gereed.
Wethouder geertje dijkstra-jacobi en thijs van bree van geveke - starthandeling lindehoeve 18jun2020

Donderdagmorgen 18 juni heeft wethouder Geertje Dijkstra-Jacobi samen met Thijs van Bree, commercieel directeur van Geveke Bouw & Ontwikkeling, het startschot gegeven voor de bouw van het nieuwbouwplan Lindehoeve in Aduard.

Lindehoeve ligt aan de Kleiweg, direct achter Herberg Onder de Linden en tegen het historisch dorpscentrum van Aduard. Het is een kleinschalig, karakteristiek plan bestaande uit 24 duurzame woningen in de stijl van een boerenerf. Het plan bestaat uit diverse woningtypes zoals riante rijwoningen en royale tweekappers. Zelfs levensloopbestendig wonen behoort tot het programma. De bijzondere opzet van het plan waarbij veel ruimte is voor groen en water zorgt voor een rustige en gemoedelijke sfeer.

Geveke Bouw & Ontwikkeling heeft het plan ontwikkeld en is ook verantwoordelijk voor de realisatie. De woningen zijn gewild. Alle woningen zijn verkocht. De vrije kavel is nog beschikbaar. Het groenplan voor het project is in samenwerking met de gemeente opgesteld.

Naar verwachting zijn in het voorjaar van 2021 de eerste woningen gereed.

Wethouder Geertje Dijkstra-Jacobi: “Het is duidelijk, dat het plan Lindehoeve voorziet in een  woonbehoefte. Het is een mooi plan met een bijzonder eigen karakter en een verrijking voor het dorp Aduard en daarmee voor de gemeente Westerkwartier.”

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →