Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Vind je droomhuis in de Oostergast tijdens Open Huizendag

27 maart 2016    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 2 april staat woonwijk de Oostergast in het dorp Zuidhorn centraal tijdens de landelijke NVM Open Huizendag.
De oostergast

Zaterdag 2 april aanstaande van 11.00-13.00 uur staat woonwijk de Oostergast in het dorp Zuidhorn centraal tijdens de landelijke NVM Open Huizendag. In een pas gebouwde woning aan Het Noorderlicht kunnen belangstellenden zich laten informeren over het huidige en toekomstige aanbod van vrije kavels en projectmatige woningen in de Oostergast. Gemeente Zuidhorn, makelaar Steenhuis, ontwikkelaar Plegt-Vos, Leef! Interieuradvies en financieel adviseur Thuis in Geld zijn aanwezig. Zij gaan bezoekers adviseren en informeren over de (financiële) woon-, bouw- en interieurmogelijkheden in de Oostergast. Het Open Huis is op locatie midden in de woonwijk, zodat de bezoekers meteen de sfeer in de Oostergast kunnen proeven.

Het kan in de Oostergast!

De Oostergast is een populaire jonge wijk die uniek is door haar aantrekkelijke ligging (nabij de stad en A7) met een goede bereikbaarheid via trein, bus, auto en fiets.  In de wijk zijn veel voorzieningen zoals een brede school, een innovatief zwembad en een woonzorgcentrum. Dit naast een aanbod van gevarieerde woonmogelijkheden in een landelijke en groene omgeving en een dorpse sfeer. Verder zijn in de Oostergast ontzettend veel gevarieerde woonmogelijkheden. Wonen zonder energierekening? Of samen een droomhuis bouwen? Heerlijk rustig wonen? Het kan in de Oostergast!

Wethouder Fred Stol: “We zien dit jaar weer een forse groei in de woningbouw. De eerste 30 projectmatige woningen aan de ruim opgezette woonstraat Het Noorderlicht waren binnen vier maanden verkocht en worden binnenkort opgeleverd. De volgende 30 woningen in deze straat zijn bijna uitverkocht en de bouw gaat rond de zomer beginnen. Ook de verkoop van vrije kavels in fase 2 van de Oostergast gaan goed. We zien de woonwijk groeien en steeds mooier worden!”

Ontwikkelingen

Het concrete woning- en kavelaanbod voor fase 2B is in ontwikkeling: de eerste woningen zijn verkocht, bewoond en nieuwe woningen zijn in aanbouw of in de verkoop. De actuele uitbreiding van de woonwijk de Oostergast aan Het Noorderlicht bestaat hoofdzakelijk uit twee-onder-één-kap woningen. Daarnaast worden er twee tussenwoningen en twee hoekwoningen aangeboden. Tot slot biedt de Oostergast fraai gesitueerde vrije kavels. In fase 2 wordt gewerkt aan plannen voor een innovatieboerderij en komt er middenin deze fase een groot Natuureiland; een uniek en gevarieerd park waar ruimte is voor sport, spel en ontmoeten!

Open Huis

Zaterdag 2 april aanstaande van 11.00-13.00 uur is het Open Huis aan Het Noorderlicht bouwnummer 29 in Zuidhorn. Iedereen is van harte welkom!

  • De oostergast
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Groente baby

Nieuwe subsidieronde voor gezonde leefstijl

06 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Organisaties kunnen een aanvraag indienen voor een bijdrage tot 15.000 euro
Lees verder →
Zonnepark-oostwold (1)

Zonneparken ontwikkelen zich tot ecosysteem met unieke biodiversiteit

06 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Een nieuw soort leefgebied
Lees verder →
Stilaandeoverkant

‘T Is Stil aan de Overkant’: GRATIS Theatervoorstelling voor jongeren en ouders

06 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
In de voorstelling volgen we twee jonge voetballers die samen dromen van een profcarrière.
Lees verder →
Schaatsen op straat (1)

Schaatsen op straat in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Code rood zorgt voor ijspret
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema stopt na 20 (!) seizoenen als wielerprof

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
'Nog een jaar, one last dance.'
Lees verder →
Etruskische voorwerpen in museum wierdenland-1

Prikkelarme openstelling Gronings Licht in Museum Wierdenland Vrijdag 27 februari 10.00-12.30 uur

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Vrijdag 27 februari 2026 10.00-12.30 uur
Lees verder →