Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Vernieuwde locatie Schaak maar raak! Academy

31 augustus 2022    Zuidhorn-nieuws - Sport - Regio-nieuws
Vanaf dit seizoen zal de jeugd-schaakclub gaan bestaan uit twee groepen, te weten de SMR Lions en de SMR Panda's.
Schaak schaken

De vernieuwde schaaklocatie van de Schaak maar raak! Academy en de (jeugd-)schaakclub is klaar! Na een flink aantal weken hard ploeteren is er nu in Niekerk een prachtige plek om lekker te schaken én om (beter) te leren schaken.
De ruimte zal worden gebruikt door de (jeugd-)schaakclub, maar bij voldoende belangstelling ook voor schaakcursussen of voor het zonder enige verplichting gezellig spelen van het schaakspel door liefhebbers jong en oud.


Jeugd-Schaakclub
Vanaf dit seizoen zal de jeugd-schaakclub gaan bestaan uit twee groepen, te weten de SMR Lions en de SMR Panda's.
De SMR Lions is er voor kinderen die de schaaksport willen beoefenen. Zij spelen echte wedstrijden en krijgen professionele schaaklessen. Zij starten op dinsdagavond 6 september (18.30 - 19.45 uur) op de nieuwe locatie.
De SMR Panda's is er voor alle kinderen tot 12 jaar uit het Westerkwartier, zij kunnen geheel GRATIS lid worden en spelen gedurende het schooljaar op diverse locaties in het Westerkwartier. Zij krijgen daarvoor uitnodigingen toegezonden en kunnen dan zonder enige verplichting al of niet meedoen. De eerste schaakmiddag voor de SMR Panda's is op woensdagmiddag 21 september (15.00 - 16.00 uur) in de bibliotheek van Zuidhorn.


Op de website is een brochure te downloaden met alle informatie over de (jeugd-)schaakclub. Er is nog veel meer te vertellen over de SMR Panda's en SMR Lions, maar dat kun je lezen op: https://schaakmaarraak.nl/
Voor vragen of verdere informatie kun je ook contact opnemen met: Huub van der Logt (info@schaakmaarraak.nl / 06 30796868), of even binnenwandelen in ons pand in Niekerk (Bloemersmastraat 40).

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Armoncio  large-001

Barokke parels uit Napels: Een avond vol Italiaanse barok

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van verstilde devotie tot virtuoze concertmuziek: dit programma neemt u mee naar het hart van de Italiaanse barok
Lees verder →
2. max ali cohen, kerk ezinge, ca. 1935, gouache op hardboard, 58 x 70 cm, collectie stichting johan dijkstra foto joop van putten-1

Tentoonstelling ‘Max Ali Cohen’ in Museum Wierdenland

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze tentoonstelling is georganiseerd in nauwe samenwerking met Museum Belvédère.
Lees verder →
Mini kraan

Grondwerk in een woonomgeving: zo beperk je overlast en herstelwerk

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Grondwerk uitvoeren in een woonomgeving vraagt om een andere aanpak dan werken op een ruim bouwterrein.
Lees verder →
Oetze mulder kiekebeld vz

Posta7 ‘Ondernemer van de Maand’ VZ Westerkwartier én in finale Groninger Ondernemingsprijs

01 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
VZ Westerkwartier reikt eerste prijs ‘Ondernemer van de Maand’ uit
Lees verder →
Dineke kuipers

Dineke laat Zuidhorners er weer warmpjes bij zitten

30 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Wolwinkel opent in Zuidhorn
Lees verder →